Grįžti į pagrindinį
favcebook-icon soundcloud-icon youtube-icon

2018 07 06-08

GIDAS

Parkavimas festivalio teritorijoje

Tiems, kurie nemėgsta palikti savo automobilio toli nuo savęs, festivalio teritorijoje bus įrengta automobilių stovėjimo aikštelė, kuri bus visai šalia palapinių miestelio. Šios aikštelės mokestis bus paskelbtas netrukus.

Šis mokestis bus taikomas vienam įvažiavimui į teritoriją. Tai reiškia, kad išvykus iš teritorijos ir norint vėl į ją sugrįžti, už parkavimą teks mokėti antrąkart.

Nemokamas parkavimas

Automobilius galėsite palikti už festivalio teritorijos, šalia nejudraus kelio.Prieš patenkant į festivalio teritoriją Jūsų bilietas bus iškeistas į festivalio apyrankę, kuri festivalio metu ir bus Jūsų asmeninis bilietas. Apyrankes griežtai draudžiama perduoti kitiems asmenims. Apyrankę festivalio dalyviai privalo dėvėti viso festivalio metu. Festivalio teritorijoje esantys asmenys be apyrankės bus pašalinami iš renginio. Pažeista ar nutraukta apyrankė yra laikoma negaliojančia.

Palapinių miestelis įsikurs ramybe ir laisve alsuojančiame pušyne.

Jei turi namuką ant ratų ir nori patekti į kemperių aikštelę – suklusk. Galime priimti ribotą skaičių kemperių, bilietus jiems kviečiame įsigyti iš anksto susisiekiant info@revolutionfestival.lt

Iššūkio keturios dienos gamtoje“ kentėti neteks – festivalio teritorijoje veiks tualetai ir dušai, kurie ir atgaivins, ir sušildys.

Aktyvioji zona

Festivalio teritorijoje bus įkurta aktyvioji zona, kurioje veiks scenos, bus įsikūrusios virtuvės, barai bei kūrybinės dirbtuvės. Į šią teritoriją nebus galima įsinešti savo maisto bei jokių gėrimų.

Virtuvės

Festivalyje įsikūrusios virtuvės vilios patiekalų kvapais, stebins naujais skoniais bei, žinoma, pamaitins skaniai ir sočiai.

Alkoholiniai gėrimai

Šalia kiekvienos scenos įkurdinsime po barą, taigi net keturiuose baruose galėsite įsigyti silpnųjų alkoholinių gėrimų – gaivinačio alaus ir saldaus sidro. Stipriaisiais gėrimais festivalyje prekiaujama nebus. Įsivežti savo alkoholinius gėrimus yra griežtai DRAUDŽIAMA, rasti gėrimai bus konfiskuojami. Primename, kad pagal LR galiojančius įstatymus, alkoholiniai gėrimai bus parduodami asmenims, sulaukusiems 20 metų.

Vanduo

Atsivežti galite neribotą kiekį vandens (neprasuktoje ir nestiklinėje taroje). Gaivaus ir šviežio vandens galėsite įsigyti ir festivalio baruose.

Festivalis - ne tik muzikinė, tačiau ir potyrių kupina kelionė, pilna netikėtų atradimų ir ugdomųjų veiklų, kurių Varėnos dainų slėnyje tikrai netrūks.

Vieta, kurioje visuomet rasi malonių ir padėti nusiteikusių savanorių. Jie žinos atsakymus į visus iškilusius klausimus ir padės išspręsti kilusias problemas.

Viso festivalio metu med. punkte budės medikai, taigi bet kuriuo paros metu tau bus suteikta medicininė pagalba. Taip pat veiks greitojo reagavimo numeris, skirtas netikėtiems skubiems festivalyje budinčių medikų iškvietimams.

Gamta priima tave į savo namus šioms keturioms paroms, todėl stenkis rūpintis ja ir tu.

Neteršk gamtos šiukšlėmis ir už švarą atsakinga festivalio komanda tau bus dėkinga.

Dėl tavo paties saugumo laužaviečių festivalio teritorijoje deginti nebus galima (leistina tik atsivežtuose specialiuose griliuose be atviros liepsnos), tačiau tikime, kad šokiai sušildys dar efektyviau už ugnį.

Nepilnamečiai (16-18 m.) privalo būti lydimi pilnamečio asmens, kuris atvykus į festivalį kasose pasirašo dokumentą, kad prisiima atsakomybę už lydimą nepilnametį asmenį. Vienas pilnametis asmuo festivalio metu gali būti atsakingas už vieną nepilnametį.

Nepilnamečiai iki 16 metų festivalyje galės dalyvauti tik su tėvais.

Vaikai iki 7 metų įleidžiami nemokamai.

Festivalis yra draugiškas draugiškiems gyvūnams, turintiems rūpestingus ir savo augintinių nepaliekančius be priežiūros šeimininkus. Vis dėlto, tranki muzika gyvūnams gali būti kenksminga, todėl prieš keliaujant į festivalį rekomenduojame apsvarstyti, ar ji jiems nepakenks.