Interviu anglų kalba skaityk čia....
GRĮŽTI Į PAGRINDINĮ
facebook-icon soundcloud-icon youtube-icon instagram-icon

liepos 05 – 07

NAUJIENOS

2019.07.05

Melomanų rekomendacijos: ką penktadienio naktį verta išgirsti ,,Revolution Festival“

Šeštasis „Revolution Festival“ oficialiai atidarė duris į festivalį, o elektroninės muzikos ritmai „Baltųjų Lakajų“ poilsio bazėje pulsuos iki pat sekmadienio. Nulinę festivalio naktį atidaręs su viena scena, šiandien festivalis jau veikia pilnu pajėgumu. Ką verta išgirsti penktadienį pataria festivalio melomanai – muzikinės programos režisieriai – scenų koordinatoriai.

Pre-Party nakties videoPirmąją naktį festivalio „Fog“ scena pulsuos techno ritmais – pasirodys keturi lietuvių ir trys vokiečių atlikėjai. Tarp jų naujos vokiško techno kartos su industrinėmis, darkwave, synth pop bei elektro priemaišomis žvaigždė Parallx bei Detroito techno mokyklos atstovas Verschwender, kuris pasirodys su 90-ųjų trance’u stiprų techno skambesį praturtinančiu Introversion.


Pagrindinė renginio „Rain“ scena jau šią naktį nušvis unikaliomis vizualizacijomis ir projekcijomis, kurtomis specialiai festivaliui. Organizatoriai džiaugiasi, kad pagrindinė scena šiemet muš visus festivalio rekordus – ji bus didžiausia renginio istorijoje. Ji nuo pat festivalio pradžios apjungia laužytus jungle ir drum‘n‘bass ritmus. Šiąnakt joje verta išgirsti pašėlusiai pozityvų King Yoof ir Natty Campbell duetą iš „Chopstick Dubplate“, o iškart po jų į sceną lips pasaulio rekordininkas, greičiausiai tekstus sakantis reperis Daddy Freddy, pasirodysiantis kartu su naujosios jungle mokyklos atstovu Selecta J-Man.

 

Spalvingomis dekoracijomis papuošta „Sun“ scena įkurta ežero saloje, į ją patekti galima perėjus tiltelį, jungiantį salą su likusia teritorijos dalimi. Šiandien festivalyje bus galima išgirsti sielą gydančius Aioaska ritmus, daugiau nei dešimtmetį psy trance scenoje besisukantį italų prodiuserį Dust, trokštantį pažinti giliausias Žemės paslaptis Secret Vision ir po dviem sceniniais Slide ir Loom vardais besislepiantį atlikėją, kuriantį ir grojantį skirtingo skambesio psy trance.


Nuo rytojaus „Fog“ scena keisis į „Lightning“, kurioje žaibuos vieni žymiausių šiandienos harcdore vardai. Iš viso keturiose festivalio scenose pasirodys beveik 60 jungle, drum’n’bass, hardcore, techno bei psytrance atlikėjų iš Lietuvos ir užsienio šalių. 

Dienomis ir naktimis festivalio lankytojams nuobodžiauti neleis išplėtota edukacinių, aktyvių bei kūrybinių veiklų programa. Jau šiandien vyks didžėjavimo pamoka, paskaita apie lietuvišką graffiti meną ir diskusija su lietuviais didžėjais apie reivo kultūrą mūsų šalyje, o naktį festivalio lankytojais galės mėgautis kinu, rodomu didžiajame festivalio kupole.

Dar jokio kito festivalio nepaliestoje poilsio bazėje „Baltieji Lakajai“, Antalakajoje, Molėtų rajone veiksmą pradėjęs „Revolution Festival“ kviečia pasisemti nepamirštamų muzikinių atradimų, pozityvios energijos bei pasidžiaugti kadrams iš Neregėtos Lietuvos prilygstančiu vietinės gamtos grožiu.

Elektroninės muzikos festivalis „Revolution Festival“ 2019 liepos 57 dienomis vyks poilsio bazėje „Baltieji Lakajai“, Antalakajoje, netoli Molėtų. Bilietai į festivalį čia.

2019.07.01

Interviu su vokiečių prodiuseriumi ir DJ - Introversion

Interviu anglų kalba skaityk čia.
news-img

2019.06.28

Intervių su DJ Mag žurnale įvertinta kaip didžiausią įtaką Psy trance scenai daranti atlikėja Didžiojoje Britanijoje - Nikki S

Skaityk pilną intervių anglų kalba čia. 
news-img

2019.06.26

Jau kitą savaitę vyksiančiame „Revolution Festival“ – aktyvios, informatyvios bei įkvepiančios dienos veiklos

Atskleidžiame elektroninės muzikos kultūrą atspindinčių dienos veiklų programą. Joje numatytos diskusijos, paskaitos, kūrybinės dirbtuvės, naktinis kinas. Ką veikti atras ir norintieji pamedituoti su draugais, ir paleisti į juos strėlę iš lanko.

Aktyvios pramogos bei sielos ramybė ant Baltųjų Lakajų kranto

Norintiems išbandyti savo pačių bei draugystės tvirtumą patiks „ShadowSong“ – kitoks šaudymas iš lanko. Šioje lankininkų kovoje naudojamos strėlės su bukais, minkštais antgaliais, todėl nusitaikyti į savo draugus bus visiškai saugu. Aktyvių komandinių žaidimų mėgėjams taip pat bus atviros krepšinio ir teniso aikštelės.

Individualistus suintriguos „slacklineing’as“ – pasivaikščiojimas tarp medžių ištemptu lynu. Šis sparčiai populiarėjantis sportas – tikras fizinės bei emocinės pusiausvyros išbandymas. Emocinę pusiausvyrą sustiprinti, trumpam atsiriboti nuo festivalinio triukšmo bei sukoncentruoti dėmesį kvies jogos meistras Liudvikas Cibas, festivalio metu vesiantis jogos „asanų“ užsiėmimus.

Diskusijos, kūrybinės dirbtuvės ir naktinis kinas „Revo Kupole“

„Revolution Festival“ šiemet pristato ne vieną naujieną. Apie „Revo Chef“ – unikalios koncepcijos virtuvę – galima perskaityti čia, o kita festivalio naujiena – pagrindinėje teritorijos dalyje įkurtas kupolas, tapsiantis į muzikinę edukaciją nukreiptų dienos veiklų bei naktinio kino traukos centru.

„Revo Kupolo“ programoje – diskusijos su Lietuvos ir užsienio atlikėjais bei „Jaunos bangos“ komanda, vėlyvi kino seansai bei paskaita apie didžėjavimą, kurioje bus galima ir pasižiūrėti, kaip grojama muzika, ir patiems prisiliesti prie tam skirtos technikos. Kupole bus kalbama ir apie grafičių kultūrą Lietuvoje.
Lietuvos „Burning Man“  festivalio atstovai supažindins apie savo veiklą Lietuvoje bei projektus ir menus „Burning Man“  festivalio metu,
subūrusius šimtatūkstantinę bendruomenę. Elektroninės muzikos mylėtojų taip pat lauks atvira diskusija apie Lietuvos reivo kultūrą.

Neono terapija, grafičių dirbtuvės bei fizikos magija

Pasipuošti vakarėliui bei įsimintinoms nuotraukoms vilios „body paint“ tapytojai, kurie ornamentus ant kūno perkels neoniniais, UV šviesoje švytinčiais dažais.

Į spalvingą grafičių pasaulį pasinerti kvies „SPRAYWAY“ komanda, kurios nariai ir pieš gyvai, ir pasidalins per daugybę metų sukaupta gatvės meno patirtimi. Kiekvienas festivalio lankytojas galės išmėginti jėgas ant specialiai tam paruoštų plotų, o grafičių fanai bus kviečiami įsigyti „WSUP“ atributikos.

„Tikroji magija – tai mokslas,“– sako FiDi, didžiausios studentiškos šventės Lietuvoje, atstovai. Fizikų Dienų entuziastai kvies pasižiūrėti vaizduotės ir mokslo įkvėptų triukų, dėl kurių, kaip sako patys, viduramžiais būtų sudeginti ant laužo.

Unikalaus dizaino aksesuarai ir rankų darbo ritmai

Alternatyva trijose festivalio scenose skambančiai elektronikai – nuo žmogaus prisilietimo prabilsiančios penkios dešimtys „Carlos Percussion“ būgnų. Per dvi festivalio dienas žemę sudrebins netgi trys Carlos pasirodymai.

Mistiška, nuotaikinga, spalvingų kelionių įkvėpta „Gayatri Treasure“ parduotuvėlė prie festivalio atmosferos kūrimo prisidės jau ketvirtus metus. Užklupus rytinei vėsai, „Gayatri Treasure“ suteiks galimybę apsigaubti pončais ir skaromis su vilna, o revoliucingos vasaros prisiminimams pasiūlys aksesuarų su sakralinės geometrijos elementais.

Reiveriams aktualius užsiėmimus ves bei, prireikus, emocinę pagalbą suteiks visas festivalio dienas ir naktis budėsianti „Jaunos bangos“ komanda. Viso renginio metu festivalyje budės ir medikai, į kuriuos nutikus nelaimei bus galima kreiptis medicinos punkte šalia organizatorių zonos arba išsikviesti specialiu greitojo reagavimo numeriu. Į lemtingą egzistencinį pofestivalinį klausimą „vairuoti ar nevairuoti?“ atsakyti padės „Test Fest“ – profesionalių bei sertifikuotų alkotesterių tiekėjai, suteiksiantys galimybę pasitikrinti blaivumą prieš sėdant už automobilio vairo.

Naktinėje „Revolution Festival“ programoje pasirodys daugiau nei keturios dešimtys jungle, drum’n’bass, hardcore, techno bei psytrance muzikos atradimų ir žvaigždžių iš Lietuvos bei užsienio šalių. Festivalis primena, kad jau galima įsigyti ir vienos dienos bilietų, o vartai į revoliuciją šiemet atveriami diena anksčiau – jau ketvirtadienį, liepos 4 dieną.

news-img

2019.06.21

,,Revolution Festival“ pristato ypatingą ir naują virtuvių koncepciją ,,Revo Chef“

Elektroninės muzikos festivalis „Revolution Festival“ pristato unikalią šiemetinę virtuvės koncepciją „Revo Chef“. Festivalis atsisako įprasto skirtingais maisto vagonėliais nukloto renginio vaizdo ir nusprendė sukurti savo virtuvę, kurioje karaliaus kultinį statusą šalyje pelnęs BBQ kultūros puoselėtojas „Viking The Chef“ įkūrėjas Vylius Blauzdavičius.


Organizatoriai džiaugiasi, kad Lietuvos muzikos festivalių istorijoje tai bus pirmoji kokybiškai ir apgalvotai išspręsta vienos didelės festivalio virtuvės idėja, pristatysianti tikrąją BBQ kultūrą.

„Revo Chef“ bus gaminami visavalgiams, vegeratams ir veganams subalansuoti patiekalai. Dūmo aromatais vilios ir jėgas po šokių maratono atstatyti kvies pats „Viking The Chef“ prekinio ženklo įkūrėjas Vylius Blauzdavičius, žadantis ne tik įtikti patiems išrankiausiems skoniams, bet ir supažindinti renginio lankytojus su kokybiško BBQ maisto paruošimo subtilybėmis. Šiuo metu baiginėjame derinti meniu, kuriamą specialiai festivaliui“, – pasakoja festivalio organizatoriai.

Pasiekti virtuvę nebus sudėtinga, ji bus specialiai įrengtoje erdvėje ant Baltųjų Lakajų ežero kranto pagrindinėje festivalio pievoje.

„Pats esu aplankęs didžiąją dalį Lietuvos bei daug užsienio festivalių. Maistas – mano darbas ir hobis, tad jo kokybė festivaliuose dažnai manęs netenkina. Dažniausiai maistas būna pagamintas iš pusfabrikačių ir skirtas tik alkiui numalšinti, o ne tikrai skaniai pavalgyti. Ši festivalio maitinimo koncepcija iš tikrųjų unikali, leidžiamės į avantiūrą kartu su nutrūktgalviais festivalio organizatoriais ir pažadu – kiekvienas lankytojas ras ką paragauti visiškai naujo, neatrasto, pagaminto su meile. Bus ką sužinoti, kuo pasidomėti“, – žada vardinių prieskonių  bei įvairių kulinarinių projektų kūrėjas V. Blauzdavičius.

Visas maistas festivalyje bus tik šviežias, iškeptas vietoje, gamyboje nebus naudojami pusfabrikačiai. Kiekvienas norintis galės iš arčiau žvilgtelėti į gamybos procesą, pabendrauti su virtuvės šefais, sužinoti BBQ gaminimo subtilybių, užduoti dominančius klausimus ir gauti patarimų kokybiško maisto ruošimui.

Kasmet tobulėjantis „Revolution Festival“ stengiasi, kad kiekviena festivalio sritis būtų maksimaliai kokybiška, o festivalis įsimintų ne tik dėl muzikos, bet ir įdomių diskusijų, kūrybinių dirbtuvių, dieninės programos. Šiemet festivalio lankytojai turės unikalią patirtį ir su maitinimo tašku. Festivalyje taip veiks trys patogiu atstumu išdėlioti barai, kuriuose bus galima įsigyti gaiviųjų, o sulaukusiems dvidešimties – ir lengvųjų alkoholinių gėrimų.

„Revolution Festival“ šiemet vyks liepos 5–7 dienomis naujoje vietoje – poilsio bazėje „Baltieji Lakajai“, Antalakajoje, 20 km nuo Molėtų. Bilietai čia.

news-img

2019.06.18

Imk Twosome

Iki festo liko 2 savaitės! Geresnės progos pasiimti bilietus sau ir draugui/draugei/mylimiausiam ateiviui tikrai nebus! 👽👽

Imk Twosome. Perkant du bilietus vieno kaina 46 EUR. Galioja 72 valandas.

Galioja iki birželio 21 d. 12:30 val.

Nemiegok, Twosome bilietų kiekis ribotas! GO: http://bit.ly/RevoTickets

📍Susitinkame Baltuosiuose Lakajuose!
news-img

2019.06.17

,,Revolution Festival“ vartus į ,,Baltųjų Lakajų“ poilsio bazę atvers diena anksčiau

Liepos 5-7 dienomis vyksiantis „Revolution Festival“ šiemet įsikurs naujoje vietoje, o vartus atvers diena anksčiau – ketvirtadienį, liepos 4 dieną.

Trys festivalio scenos iškils ant Baltųjų Lakajų ežero kranto, poilsio bazėje „Baltieji Lakajai“, Antalakajoje, Molėtų rajone. Į Labanoro regioninio parko prieglobstyje esančią poilsiavietę kojos dar nebuvo įkėlęs joks muzikos festivalis.Du paplūdimiai, įspūdingo grožio gamta, tyras oras – tokius naujos vietos privalumus vardija „Revolution Festival“ organizatoriai. „Šiemet leidomės ieškoti naujos vietos, nes Varėnos Dainų slėnyje buvo suplanuoti atnaujinimo darbai. Apkeliavome ir mažiau tyrinėtą Molėtų regioną, taip aptikdami „Baltuosius Lakajus“. Atradome juos netikėtai, visai šalia kitos mūsų lankytos poilsiavietės. Ši vieta yra išskirtinė, joje yra poilsio bazė, o skaidrų ežerą supa miškai ir pievos“, – naujais „Revolution Festival“ namais džiaugėsi festivalio komanda.

Šiemetinė festivalio teritorija – mažesnė, todėl ir pasiekti jaukiau bei glaudžiau išdėliotas veiklas bus lengviau. Dalis traukos taškų – pagrindinis baras, kino, diskusijų bei pokalbių su atlikėjais erdvė – įsikurs nebe palapinėse, o kur kas estetiškiau ir realybėje, ir nuotraukose atrodančiuose kupoluose. Pagrindinėje teritorijos dalyje, netoli didžiosios scenos, aktyviai praleisti laiką festivalininkai galės krepšinio bei teniso aikštelėse, o ištiesti nuo šokių pavargusias kojas – ant skiriamuoju festivalio ženklu tapusių tarp medžių iškabintų tinklų.

Išalkti festivalyje ir patiems išrankiausiems skoniams neleis naujo formato „Viking The Chef“ virtuvė, o atsigaivinti kvies trys barai. „Revolution Festival“ palapinių miestelis išsidėstys atokiau nuo festivalinio veiksmo, ramybe alsuojančio pušyno prieglobstyje. Patogumus mėgstantys festivalio lankytojai turi galimybę palapinei tarti „ne“ ir apsistoti poilsiavietės nameliuose.

Norinčiųjų pirmąjį liepos savaitgalį pradėti bei festivalyje įsikurti anksčiau, liepos 4 dieną lauks viena iš festivalio scenų, kurioje pasirodys atlikėjai iš Lietuvos.

Neturinčių galimybės festivalyje praleisti visą savaitgalį patogumui, prekyboje jau pasirodė ir vienos dienos bilietai.

Iš viso „Revolution Festival“ pasirodys daugiau nei keturios dešimtys jungle, drum’n’bass, hardcore, techno bei psytrance atlikėjų. Tarp jų – ir tokie pasaulyje pripažinti vardai kaip „Daddy Freddy“, „Bladerunner“, „Parallx“, „Thrasher“ bei „Aioaska“.
news-img

2019.06.07

Natty Campbell prie ,,Chopstick Dubplate“ prisijungė prišokdamas prie mikrofono viduryje šou: ,,Revolution Festival” interviu su juo ir King Yoof

Būtent šis londoniečių duetas iš jungle tradicijas moderniai transliuojančio „Chopstick Dubplate“ kolektyvo atidarys pirmosios festivalio dienos bei pagrindinės scenos naktinę programą. Jūsų dėmesiui – kolektyvo charakterį puikiai atspindintis interviu apie Jamaican sound systemaktualumą šiandien, „Chopstick Dubplate“ prodiuserio ir MC kūrybinį kelią bei gyvenimo filosofiją.

 

Natty, Alex, sveikiname prisijungus prie „Revolution Festival“ atlikėjų šeimos! Su nekantrumu laukiame jūsų šou.

Ačiū, kad pakvietėte. Nekantraujame pasirodyti Revolution!


 

Kada ir kaip prisijungėte prie „Chopstick Dubplate“ kolektyvo?

King Yoof:2013-aisiais Jacky Murda (vienas „Chopstick Dubplate“ įkūrėjų – revo past.) įrašė albumą „Mr Williamz“ mano senojoje Londono studijoje. Šio albumo prodiusavimas buvo mano pirmoji kolaboracija su „Chopstick“ bei kelio kaip komandos nario pradžia.

Natty Campbell prie mūsų kolektyvo prisijungė neseniai, 2017-ųjų gale. Natty prišoko prie mikrofono per „Chopstick Dubplate“ šou Londono „Reggae Roast“ . Nuo tada vis dažniau jį kvietėme pasirodyti drauge su „Chopstick“, o dabar Natty yra komandos lyderis.

 

Šiek tiek papasakokite apie save kaip individualius kūrėjus. Ką kiekvienas iš jūsų įnešate į „Chopstick Dubplate“?

King Yoof:Įvairių bassstilių muziką pradėjau prodiusuoti dar 90-aisiais. Nuo tada pavyko suburti didelį sekėjų būrį Londone bei įgyti pripažinimą tarp muzikinių bendraminčių. Užaugau apsuptas sound systemkultūros – dabar šio stiliaus įnešu į „Chopstick Dubplate“. Mano vaikystė prabėgo Lewisham‘e, pietrytiniame Londone, kur iš airių ir jamaikiečių nemažai išmokau apie tikrą autentišką regio ir junglemuziką. Londono auditorijai įtikti nelengva, tačiau man visuomet pavyksta tą padaryti. Tą patį jausmą išlaikau ir grodamas užsienyje. Studijoje, noriu tikėti, į „Chopstick“ skambesį įnešu šviežumo bei modernumo. Kai dirbame studijoje, visuomet išlaikome teisingą proporciją tarp seno ir naujo „Chopstick“ skambesio.

 

Natty Campbell:Junglemuzikoje visuomet dominavo žanro pionieriai – Reggae sound systemkultūros pagimdyti Moose, Ragga Twins, Stevie Hyper D, Demolition Man, Navigator. Aš priklausau naujai šios kilmės kartai, tęsiančiai autentišką ragga jungleskambesį. Nuo tada kai prisijungiau prie „Chopstick“, įrašiau singlą „Chase & Status“ albumui bei susilaukiau daugelio DJų paramos. Tarp jų – ir Uncle Dugs. Jaučiuosi labai pagerbtas.

 

Savo kūryboje jungiate regį, Dub, Jungle, Bass. Kaip pavyksta išlaikyti skambesio vientisumą?

King Yoof:„Chopstick“, pasižymi išskirtiniu garsu. Užaugau klausydamasis tikros regio ir junglemuzikos, todėl man labai paprasta ją prodiusuoti ir komandai pasiūlyti unikalių sprendimų. Naujausią singlą „Give me a dub plate“ parašiau prieš daugiau nei 5 metus su „The Ragga Twins“ ir „Bunny Lye Lye“. Atnaujinome jį sumiksuodami iš naujo ir 2019 metais jis skambėjo visiškai šviežiai. Prodiusuoti šį skambesį man išeina labai natūraliai.

 

Ar buvimas „Chopstick Dubplate“ kolektyve padarė įtakos jūsų pačių stiliams ir pasirodymams?

King Yoof:Taip. Sakyčiau, jis daro įtakos mums visiems. Netgi tuomet, kai pasirodome individualiai, reprezentuojame „Chopstick“skambesį.

 

Kodėl svarbu išsaugoti Jamaican sound systemskambesį bei parodyti jį dabartinei kartai?

King Yoof:Visa ši muzika yra kilusi iš Jamaikos – pirmasis remiksas, pirmasis drum and bass kūrinys, pirmasis MC, DJ‘us ir t.t. Todėl svarbu šviesti jaunąją kartą tam, kad puoselėtume autentiškąją kultūrą.

„Chopstick“ yra užsitarnavę tikrų šios scenos melomanų pagarbą, o dėl savo jungle sound systemkūrybos esame labai vertinami ir pačioje Jamaikoje.

 

Koks jūsų gyvenimo moto?

Gyvenimas yra sapnas ir mes visi esame tik savęs pačių įsivaizdavimai.

 

Kokio skonio jungleplanuojate mus pavaišinti „Revolution Festival“?

Mes patieksime tik pačių geriausių XXL dydžio super karštų dub plate delikatesų, tad pasirūpinkite, kad būtų kuo gesinti ugnį – bus karšta.

 

Revolution Festival 2019 liepos 5–7 dienomis vyks naujoje vietoje – poilsio bazėje „Baltieji Lakajai“, Antalakajoje, 20 km nuo Molėtų. Bilietai čia.

2019.05.28

Pagrindinėje Revolution Festival scenoje – įspūdingo dydžio projekcijos ir gyvas ,,Chopstick Dubplate“ pasirodymas pirmąją festivalio naktį

Liepos 5–7 dienomis Revolution Festival lankytojus jungle, dub ir dancehall ritmais šokdins
du „Chopstick Dubplate“ nariai – King Yoof ir Natty Campbell. „Chopstick Dubplate“ –
multikultūrinis projektas, unikaliai bei moderniai tęsiantis jamaikietiško jungle tradicijas.
Būtent jie atidarys pagrindinės scenos ir pirmosios renginio dienos – penktadienio – naktinę
programą.
Chopstick Dubplate kvietimas į festivalį


„Pagrindinė scena šiemet muš visus festivalio rekordus – ji bus didžiausia renginio istorijoje.
Scenos vizualizacijos ir projekcijos, kaip ir kasmet, kuriamos specialiai renginiui. Projekcijas
festivaliui šiemet kuria šiuolaikinis menininkas Kipras Petrulis, planuojantis, kad tai bus
didžiausios scenos vizualizacijų projekcijos elektroninės muzikos festivalių istorijoje
Lietuvoje“, – unikalia scenos išvaizda džiaugiasi festivalio organizatoriai.

Reikli Londono auditorija – aukštų standartų mokykla

King Yoof prie „Chopstick Dubplate“ prisijungė 2013 metais, o įvairių bass stiliaus
prodiuserio karjeros pradžia siekia devyniasdešimtuosius. Gimtajame Londone jis užaugo
apsuptas sound system kultūros bei autentiško regio, jungle skambesio. Dabar Kind Yoof –
vienas gerbiamiausių prodiuserių Londono bass scenoje bei „Chopstick Dubplate“ narys,
kuris pasirūpina šviežiu ir moderniu kolektyvo skambesiu. Pasak King Yoof, Londono
auditorija – pati reikliausia. Būtent ji suformavo standartą jo pasirodymams ir svetur.
Nuo 2017 m. už „Chopstick Dubplate“ mikrofono atsistojo MC Natty Campbell – naujos
ragga-jungle kartos talentas, sekantis sound system MC pionierių Moose, Ragga Twins,
Stevie Hyper D – pėdomis. Londono MC bendruomenėje kaip ant mielių populiarumą
auginantis Natty jau spėjo įrašyti kūrinį mėnesio gale pasirodysiančiam naujam „Chase &
Status“ albumui.

„Už energingos ir pozityvios „Chopstick Dubplate“ muzikos slypi prasminga misija – tęsti
jungle tradiciją įvelkant ją į dabarties tendencijas atspindintį skambesį. Unikalų Chopstick‘ų
skambesį King Yoof ir Natty Campbell reprezentuoja ir individualiuose pasirodymuose, tad
jiems pasirodant kartu scena kais nuo džiunglių ritmų“, – akcentuoja „Revolution Festival“
organizatoriai.
King Yoof and Natty Campbell [Chopstick Dubplate] setting a club on fire


Elektroninės muzikos festivalis „Revolution Festival“ 2019 liepos 5–7 dienomis vyks poilsio
bazėje „Baltieji Lakajai“, Antalakajoje, netoli Molėtų.

Bilietai į festivalį čia.

2019.05.22

Revolution 2019 ieško RevoSavanorių

Revolution 2019 ieško RevoSavanorių! Myli žmones, muziką, esi atsakingas, pozityvus, draugiškas bei nepasimeti iškilus pirmiesiems sunkumams? Jeigu taip, tikrai atrasime tau vietą Revolution ekosistemoje. Prisidėk prie festivalio įgyvendinimo, susipažink su open air organizavimo subtilybėmis bei išvysk šiemetinius atlikėjus būdamas mūsų komandos dalimi.

Anketą rasi čia: http://bit.ly/RevoVolunteers

Turi klausimų? Rašyk: vaiva@revolutionfestival.lt

2019.05.22

Ieškomi fotografai ir video klipais užsiimantys žmonės

Pics or it didn’t happen :)) Fotografuoji? Filmuoji? Revolution Festival 2019 skelbia fotografų atranką! Nepraleisk progos įamžinti festivalio akimirkas liepos 5–7 dienomis. Nekantraujame išvysti, kaip šiemetinis Revolution atrodys pro tavo objektyvą.
Pildyk paraišką čia: http://bit.ly/PicsRevo

2019.05.21

Tarp „Revolution Festival“ atlikėjų – ir pasaulio rekordininkas Daddy Freddy

Šeštus metus skaičiuojantis elektroninės muzikos festivalis „Revolution Festival“ pradeda pirmųjų atlikėjų pristatymą. Festivalis lieka ištikimas keturiems populiariausiems elektroninės muzikos stiliams ir šiemet vėl atveža jungle ir drum and bass, techno, hardcore bei psy trance stilių atstovus. Šiandien festivalis pristato pirmuosius pagrindinės – jungle ir drum and bass – scenos atlikėjus, atvykstančius iš Jamaikos ir Didžiosios Britanijos.

Festivalio scenoje – greičiausiai tekstus pasaulyje repuojantis Daddy Freddy


Pagrindinė scenos žvaigždė – tikras regio vokalisto pavyzdys jamaikietis Daddy Freddy, savo kūryba pasakojantis rastafari gyvenimo filosofiją. Daddy Freddy – labai įvairiapusis, kartais lyriškai nuotaikingas, kartais – agresyviai kapojantis žodžius arba žaismingai pasiutęs, tačiau visada ritmingai beriantis tekstus ir užkuriantis tikrą šokių ugnį minioje. Daddy Freddy netgi pasiekė pasaulio rekordą kaip greičiausiai tekstus sakantis reperis – 346 skiemenys per minutę. Tiesą sakant, šį rekordą jis sumušė keturis kartus ir pakėlė iki fenomenalaus greičio – 598 skiemenų per minutę. 

Ant festivalio scenos Daddy Freddy lips kartu su naujosios jungle mokyklos atstovu Selecta J-Man, kuris į festivalį atvyks jau trečią kartą. Selecta J-Man – neapsakomai atsidavęs jungle muzikos kultūrai ir jos populiarinimui, tad pradėjęs karjerą greitai uždirbo pripažinimą tarp jos lyderių. Atlikėjas kruopščiai atsirenka muziką pasirodymams ir pasinaudodamas mylimais drum and bass ritmais sukuria įstabų regio ir jungle laužytų ritmų vakarėlį.


Pirmą kartą Lietuvoje – unikalusis Bladerunner kartu su chameleoniškuoju Carasel MC


Vienas labiausiai gerbiamų šiuolaikinės drum and bass scenos atlikėjų – britas Bladerunner. Unikalios prodiuserio aranžuotė skambesys – bėgimas per laužytos muzikos ašmenis, aštrūs ritmai ir viską užbaigiančios boso linijos, kurias jis pritaiko prie mylimų drum and bass hitų. Jau 12 metų pasaulinių šokių aikštelių sienas virpinantis Bladerunner reguliariai svečiuojasi BBC Radio 1, o šiemet išleido kūrinį pavadinimu „Revolution“.

Atlikėjas festivalio scenoje pasirodys kartu su puikiai prisitaikančiu ir praktiškai visose laužytų ritmų variacijose save atrandančiu Carasel MC, kuris savo stiliui netaiko vieno apibūdinimo ir kiekvienam pasirodymui ieško unikalaus skambesio. Atlikėjas geriausiai žinomas dėka savo stiprios muzikinės energijos ir greito tempo lyrinių tekstų. Jo sėkmės raktas – įvairiapusiškumas ir gebėjimas perskaityti prieš jį stovinčią minią. Carasel MC puikiai jaučia, kada turi būti energingas, o kada – lyriškas, jo pasirodymai tiesiogiai priklauso nuo publikos ir jos reakcijos.

Ko laukti iš šio pasirodymo? Ritmiškų drum and bass garsų kartu su lyrišku MC. Britiško mentaliteto vakarėlis atvyksta tiesiai į Lietuvos miškus.

Festivalis atveža D&B krikštatėvį ir stiliaus pionierių Ray Keith


Didžioje Britanijoje itin vertinamas jau minėtas drum and bass krikštatėviu vadinamas Ray Keith – auksinės laužytų ritmų eros atstovas. Ray Keith – drum and bass muzikos pionierius ir viena esminių figūrų ankstyvojoje jungle ir drum and bass scenoje.

Pirmuosius grotuvus Ray Keith nusipirko pradėjęs domėtis džiazo, funko ir soulo muzika. Didžėjauti atlikėjas pradėjo nuo paauglystės, o išgarsėjo dėka savo sunkiųjų bosų linijų, derančių ir apjungiančių gilų ir sielą paliečiantį skambesį. Šis ikoniškas DJ ir prodiuseris scenos viršūnėje išlieka jau beveik du dešimtmečius. Ray Keith savo patirties bagaže turi 8 albumus, pasaulinių turų ir populiariausių remixų sąrašą, jo įrašų studija „Dread Recordings“ sėkmingai veikia jau daugiau nei 20 metų, o laida „The Dread Podcast“ prestižiniuose jungle apdovanojimuose šiemet pretenduoja tapti geriausia jungle radijo laida.

Modernusis jungle klasikas DJ Hybrid


Šio atlikėjo istoriją geriausiai apibūdinti būtų galima žodžiu įvairovė. DJ karjerą pradėjęs prieš 16 metų DJ Hybrid išpopuliarėjo dėl savo įvairialypio stiliaus ir kasmėnesinių podkastų. Prieš 12 metų jis pradėjo kurti muziką ir jau po dvejų metų įkūrė savo muzikos leidybinę kompaniją „Audio Addict Records“. Jo debiutinis leidinys „Step up“ pasirodė itin limituotoje vinilinių plokštelių serijoje, kuri buvo išparduota pasauliniu mastu.

Pastaruosius kelerius metus DJ Hybrid tampa vis stipresniu moderniosios jungle scenos lyderiu. Dėl savo unikalaus stiliaus jis ne tik užsiaugino lojalių fanų bendruomenę visame pasaulyje, bet ir tampa vienu iš daugiausiai žadančių jungle ir drum and bass talentų. Šių metų „We Love Jungle Awards“ jis pretenduoja tapti geriausiu DJ, geriausiu prodiuseriu, geriausio kūrinio autoriumi, o jo leidybos kompanija „Deep in the Jungle“ – geriausia leidybine kompanija.

„Revolution Festival“ šiemet keičia lokaciją ir vyks Molėtų rajone esančioje poilsio bazėje „Baltieji Lakajai“, liepos 5-7 dienomis.
news-img

2018.07.06

„Revolution Festival“ jau atvėrė duris svečiams – nulinė diena pradėta vakarėliu traukiny

Penktus metus elektroninės muzikos melomanus suburiantis festivalis „Revolution Festival“ vakar atidarė nulinę renginio dieną didžiausiems fanams. Keturių dienų muzikinė kelionė prasidėjo nestandartiškai – kelione į Varėnos dainų slėnį traukiniu, kuriame vyko vakarėlis. Traukinyje gyvą techno ir house muzikos pasirodymą atliko ir pakeleivius šokdino Play4n4 komandos atstovai Jack Krass ir Orfeo.

„Vakarėlio traukinyje idėja jau seniai egzistavo mūsų galvose, džiaugiamės pagaliau ją įgyvendinę. Traukiniu keliavo daugiau nei pusšimtis dalyvių, o vakarėlis mūsų vagone pritraukė ir žmones iš kitų vagonų, kurie tiesiog važiavo į Varėną. Smagi muzikinė kelionė į festivalį – puiki renginio pradžia, o geros muzikos niekuomet nebūna per daug“, - sako renginio organizatoriai.

Nulinę renginio dieną jau veikė viena scena, kurioje pasirodė ištikimiausi atlikėjai, festivalyje grojantys beveik kasmet.

Šiandien festivalis jau oficialiai atveria vartus ir pilnu pajėgumu pradeda veikti visos keturios renginio scenos. Vakar jau atidarytoje „After Time“ scenoje šiandien įvairiausių muzikos žanrų kokteiliais vaišins SillyCut, Drama Goddess, Play4n4 ir kiti. Dalis atlikėjų atliks gyvus pasirodymus, tad tai – puiki proga išgirsti unikalius jų atlikimus.


Pagrindinėje renginio scenoje jau šiąnakt pasirodys viena pagrindinio renginio žvaigždžių – legendinis General Levy, kurio frazė „Jungle is massive“ nuskambėjo prieš prieš daugiau nei dvidešimtmetį ir iki šiol skamba kiekvieno šios muzikos mylėtojo galvose. Tačiau ne visus jungle muzikos kozirius organizatoriai išmeta šiandien – rytoj renginio lankytojų lauks Steppa Style pasirodymas.


Space scena šiąnakt dedikuota techno muzikai. Brutalius techno ritmus mylinčius renginio svečius lepins techno žvaigždės Under Black Helmet ir Blush Response bei puikiai žinomi lietuviai LSAR, Calli, Alex Krell ir Black Fire.

Paslaptingiausioje ir spalvingiausioje psytrance Dream scenoje vakarėlis tęsis iki pat ryto, o magiškais garsais festivaliautojus šiąnakt užburs Dj Cubixx, X-Trees bei Dohm.

Šiandien pilnu pajėgumu įsivažiuos ne tik renginio muzikinė programa, bet ir kitos veiklos. Renginys jau ketvirtus metus vyksta liepos 6 dieną – Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną ir kasmet prisijungia prie himno giedojimo iniciatyvos. Taigi, šiandien 21:00 val. visi renginio svečiai, atlikėjai ir savanoriai yra kviečiami susiburti prie festivalio vartų tradicinei himno giesmei.

Sporto mylėtojai visomis renginio dienomis galės stebėti mylimas futbolo varžybas, o renginio veiklų spektre netrūks ir kūrybinių bei ugdomųjų užsiėmimų. Festivalio dalyviai galės dalyvauti įtraukiančiose FIDI veiklose, pasipuošti laikinomis tatuiruotėmis ar UV dažais, dalyvauti graffiti kūrybinėse dirbtuvėse, gaminti sapnų gaudykles bei dar daugiau.

Išsami renginio programa: http://revolutionfestival.lt

Bilietus platina www.bilietai.lt

 

2018.07.03

Apie muzikos galią padėti pajusti pojūčius, kurių, regis, nė nesitikėjai pajusti

Šių metų Revolution Festival šūkis „Sense more than you expect“ pasakoja apie muzikos galią padėti pajusti pojūčius, kurių, regis, nė nesitikėjai pajusti. Festivalio pasaulis sužadina visas 5 žmogaus jusles: lytėjimą, uoslę, regą, skonį ir klausą. Renginio vizualai įkūnija vieną iš pavyzdžių, kaip viena iš juslių atsispindi kitoje: formos kinta nuo skirtingų muzikos dažnių.


Norėdami perteikti idėją vizualiai, atlikome eksperimentą, kurio metu stebėjome, kaip juda smėlis (materija), veikiamas skirtingų muzikos dažnių (garsų). Juk muziką gali ne tik išgirsti, tačiau ir paliesti bei pamatyti.


Taigi formos, kurios yra matomos šių metų vizualikoje, yra muzikos garsų atspindys formose, parodančios, kaip muzika gali kisti. Stilizavus gautas formas ir panaudojus papildomus elementus, eksperimento rezultatą panaudojome plakato ir visos vizualikos išpildyme. 

news-img

2018.06.29

BIlietų medžioklė tęsiasi. 4 bilietai už 3 kainą!

Juk su draugais festivalyje smagiau - iki liepos 2 d. 12:00 val. pirk 4 bilietus ir mokėk už 3!
 
Primename, kad liepos 2 d. bilietų kaina pakils ir taps tokia, kokia bus ir prie festivalio vartų.

Bilietus gali įsigyti čia
news-img

2018.06.27

Interviu su naujos elektronikos bangos Lietuvos muzikos vandenynuose atstovais: Vilniaus Energija

 1. Kokia jūsų pradžia? Kiekvienas turėjote atskirą muzikinį kelią, kaip tapote grupe?

Lankydavomės vieni kitų koncertuose nors ir turėjome atskirus muzikinius kelius. O susitikome sankryžoje – aš tame renginyje atlikau solo pasirodymą, Adas grojo su Sheep got waxed. Po pasirodymų pasišnekėjome, o po šnekų – susitikome studijoje, kurioje lankomės iki šiol.

 1. Kokios jūsų pagrindinės vertybės kaip atlikėjų?

Negroti grynųjų žanrų, stebinti, provokuoti, nedaryti kompromisų.

 1. Žygimantai, esi ne kartą prabėgęs pro drum'n'bass sceną su live pasirodymais ar kūriniais. Ar nepasiilgsti tų laikų? Ar ankstesnė patirtis šioje scenoje turi įtakos dabartinei muzikai?

Drum’n’bass ir jungle man patiko tuo, kad tuo metu tai buvo bene vienintelis elektroninės muzikos žanras, kuriame buvo gan daug vokalo, gyvuose pasirodymuose buvo įprasta ant scenos matyti MC. Na ir pats atlikimo principas skyrėsi nuo repo - tai buvo tarsi MC sporto klubas. Dabar jau nemažai vandens nubėgo, nesigręžioju į praeitį, bet kita vertus – vienas kitas bassline neabejotinai turi šaknų jungle, d’n’b žanruose.

 1. Apart sėkmės, kas jus motyvuoja judėti į priekį ir kurti toliau? Kas priverčia galvoti apie muziką?

Pirmi keli metai gal dar palieka tas išėjimo duris praviras, kaip galimybę. Jei kuri ilgiau, tai tampa tavo dalimi ir malonia pareiga. Pasiekus tam tikrą kokybinį lygmenį, net ir pačiam darosi įdomu – ką gi su turimais įgūdžiais sukursi toliau!

 1. Kadangi Lietuvos radijo stotis šturmuojat labai sėkmingai, kokie jūsų planai ateičiai?

Ruošiam programą eksportui - rudenį esam numatę kelis pasirodymus užsienyje. Per vasarą tikimės nufilmuoti naują klipą. O žiemą arba pavasarį laukia naujas albumas!

 1. Kas jūs esat kai nulipat nuo scenos? Kokios jūsų baimės ir viltys? Kaip atsipalaiduojat nuo muzikos?

Kūryba savotiškai tapo ir darbu, ir laisvalaikiu, ir asmenybės dalimi. O nuo muzikos atsipalaiduoju žiūrėdamas Al Jazeera.

 1. Kiekvienas jūsų pasirodymas yra išskirtinis, visada adaptuojatės, visada mutuojat garsus, ko naujo ar neįprasto iš jūsų galėtų tikėtis Revolution Festival lankytojai?

Tai bus pati naujausia Mesijaus programa kartu su Vilniaus energija ir tuo, kas iki šiol man buvo nebūdinga – gyvai atliekamomis vizualizacijomis.

news-img

2018.06.29

„Revolution Festival“ pradžia traukinio vagone: tiesiogine žodžio prasme važiuojantis vakarėlis

Prieš penkis metus pirmąkart elektroninės muzikos padangėje sužibėjęs „Revolution Festival“ šiais metais stebins ne tik festivalyje pasirodysiančių žinomų atlikėjų pasirodymais ir įtraukiančiomis kūrybinėmis dirbtuvėmis, o ir netradicine festivalio pradžia – diena anksčiau prasidedančiu renginiu ir kelione į jį traukiniu, kuriame vyks vakarėlis. Renginio organizatoriai, anksčiau jau paskelbę apie renginio nulinę dieną ir renginio dalyvius pakvietę atvykti jau festivalio išvakarėse, liepos 5 dieną, šįkart skelbia apie kartu su Play4n4 komanda organizuojamą vakarėlį traukinyje.

„Liepos 5 diena yra labai patogi pradėti vakarėlį, juk tai Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo dienos išvakarės, taigi savaitgalis pasidaro ilgesnis, nes liepos 6-ta yra nedarbo diena. O vakarėlio traukinyje idėja mūsų galvose ruseno jau anksčiau, džiaugiamės, kad šiais metais pagaliau ji įgavo formą. Juk smagi kelionė į festivalį yra nepamirštamo festivalio pradžia, o geros muzikos niekuomet nebūna per daug“, - pasakoja renginio organizatoriai.

Liepos 5 dieną, 17:11 val. visi elektroninės muzikos melomanai yra kviečiami į „Revolution Festival“ keliauti traukinio maršruto Vilnius – Varėna traukiniu, kuriame vyks vakarėlis, skirtas festivalio pradžiai. Traukinyje liūdėti neteks – čia gyvą techno ir house muzikos pasirodymą surengs Play4n4 Live komandos atstovai Jack Krass ir Orfeo. Prieš daugiau nei vienerius su puse metų meilės šokių muzikai vedama susibūrusi Play4n4 bendruomenė šiuo metu vienija tokius atlikėjus kaip Domas Verikas, Dominykas Barusevičius, Gustas Čiuoderis, Kaipdievasduos, Black Fire, Jack Krass ir Orfeo ir vakarėlio traukinyje dalyviams žada gyvą pasirodymą, kupiną subalansuoto garso.

Šiais metais „Revolution Festival“ dalyvius pasitinka su šūkiu „Sense more than you expect“ ir kviečia patirti, kaip muzika pažadina visas žmogiškasias jusles. Renginys įsikurs strategiškai patogioje vietoje netoli Vilniaus – Varėnos dainų slėnyje, kur veiks net 4 scenos, kuriose dalyvius sups jungle, reggae, drum and bass, techno, hardcore bei psytrance muzikos spalvos bei atspalviai. Festivalyje pasirodys daugiau nei pusšimtis žinomų atlikėjų, tokių kaip: General Levy, Steppa Style, Blush Response, Under Black Helmet, Mathalovsky, Detest, Dj Cubixx, FoxMind bei daug kitų.

Rekomenduojame įsigyti išankstinius traukinio bilietus www.traukiniobilietas.lt

Bilietus platina www.bilietai.lt

news-img

2018.06.29

Vienos dienos bilietai

Jei negali dalyvauti festivalyje visomis dienomis, tačiau vis tiek nori atvykti nors vienai dienai  – čia išeitis tau! Vienos dienos bilietai penktadieniui arba šeštadieniui jau prekyboje!

 • Penktadienio bilietas - galioja nuo liepos 6 d. 12:00 iki liepos 7 d. 12:00
 • Šeštadienio bilietas - galioja nuo liepos 7 d. 12:00 iki festivalio pabaigos

Nuo liepos 2 d. 12:00 bilietų kaina, perkant per bilietai.lt sistemą, pasikeis ir bus tokia, kokia ir įsigijant bilietą prie festivalio vartų.


Įsigijęs penktadienio bilietą galėsi išgirsti šių atlikėjų pasirodymus:

 • Famiz
 • Moì
 • Case b2b Donor
 • Dominykas Barusevičius
 • SillyCut
 • Drama Goddess
 • Play4n4 Live
 • Socle
 • Squadex
 • Jahstina
 • DJ Swix
 • GENERAL LEVY
 • Baltic Champions
 • Mean Teeth
 • Teravito
 • Vizionieriai+Artis
 • LSAR
 • Calli
 • Alex Krell
 • Under Black Helmet
 • Blush Response
 • Black Fire
 • psy_aQw​
 • DJ Cubixx
 • X-Trees
 • Dohm LIVE
 • Aranyo
 • Schwartzas
 • Anber

 

Įsigijęs šeštadienio bilietą galėsi išgirsti šių atlikėjų pasirodymus:


 • Kerin
 • Ted_d b2b Choice
 • Gustas Čiuoderis
 • Dubinn
 • Dubstep Meditations
 • Ya Note LIVE
 • Eckaff
 • QuadGrind
 • Vilniaus Energija
 • Suldubuldu
 • B ore
 • Groove Tribe
 • Steppa Style
 • Lavery
 • Tony Jungle
 • J-Lighta
 • Ak42
 • Kaukas
 • Most Evil
 • Spray
 • Mathlovsky
 • Detest
 • M1dlet
 • Hi-Tech
 • JAH Nation Nitro's
 • ARThas
 • Sunflower
 • SATI
 • Edessey
 • Edvoo
 • Atman
 • Nelumbos LIVE
 • FoxMind LIVE
 • Undisputed
 • GrassHopper
 • Yo Soy
 • SATI

Bilietus gali įsigyti čia

news-img

2018.06.29

Under Black Helmet istorija: lietuvis, užkariavęs Berlyno techno muzikos sceną

Papasakok šiek tiek apie save. Kaip prasidėjo tavo kelionė po muzikos pasaulį ir kaip ji atvedė iki Berlyno?

Viskas, ko gero, prasidėjo dar neišlipus iš vystyklų, kuomet ropodavau aplink tėčio patefoną ir krūvą „Melodijos“ plokštelių. Visą gyvenimą jaučiau natūralų polinkį muzikai, todėl vaikystėje įstojau į muzikos mokyklą, o vėliau pradėjau domėtis elektronine muzika ir jos kūryba, tai ir atvedė mane iki šiandienos.

Kaip manai, kokia yra Lietuvos techno muzikos scena ir kaip ji atrodo bendrame Europos kontekste?

Bendrai žvelgiant, Lietuvos techno scena yra sąlyginai maža ir jauna, tačiau, mano nuomone, tai yra visiškai normalu tokio dydžio tautai ir tai, ką turime, yra visai neblogai. Manau, kad renginių organizatoriai Lietuvoje stengiasi pasikviesti atlikėjų ne prasčiau nei kitų šalių atstovai, tiesiog vakarėlių mastai čia yra mažesni.

Kada ir kaip įvyko tavo muzikinės karjeros „lūžis“, po kurio viskas apsivertė iš esmės?

Hmm… Kai pradėjau su dirbti su programine įranga „Ableton Live“..? Kai pabaigiau iki galo savo pirmą kūrinį..? Kai pagaliau „kick’as“ gerai suskambejo..? Kai pirmą EP išleidau..? Kai iš to paties EP atlikėjas Tommy Four Seven du mano kūrinius panaudojo „Chris Liebing Techno“ podcast‘e..? Kai Jeff Mills Dekmantel festivalyje pradėjo savo pasirodymą mano kūriniu „Mute“..? Kaip matot, lūžių buvo ne vienas ir aš manau, kad jų bus dar daug. Niekada negalima nustoti mokytis, tobulėti ir siekti daugiau.

Ką stengiesi perteikti savo kūriniais? Kokią žinutę nori ištransliuoti savo klausytojui?

Asmeniškai aš neturiu kažkokios vienos konkrečios žinutės, visada kurdamas vadovaujuosi eksperimentavimu ir „keliauju“ pagal jausmą. Manau, kad vienas ir tas pats kūrinys gali sukelti įvairius skirtingus jausmus skirtingiems žmonėms.

Ką tau pačiam reiškia muzika? Kokį kūrinį išskirtum, kaip patį reikšmingiausią tavo gyvenime?

Man muzika šiuo metu reiškia absoliučiai viską, tai mano pašaukimas šiuo gyvenimo laikotarpiu.

Kokie tavo ateities planai ir tikslai?

Tikiuosi išleisti du solo EP dar šiais metais ir taip pat keletą remiksų, o vėliau – laikas parodys, galbūt ateis eilė ir albumui.

news-img

2018.06.29

BIlietų medžioklė prasideda. 4 bilietai už 3 kainą!

BIlietų medžioklė prasideda. 4 bilietai už 3 kainą! Juk būryje medžioti Revolution Festival 2018 II Electronic music festival džiunglių garsus daug smagiau!

Bilietai: https://goo.gl/taqKZr
news-img

2018.05.15

Elektroninės muzikos festivalyje „Revolution Festival“ šokiai prasidės diena anksčiau nei planuota

Penktus metus elektroninės muzikos melomanus suburiantis festivalis „Revolution Festival“ šiais metais stebins įvairesne muzika bei veiklomis viena diena ilgiau nei planuota iki šiol. Renginio organizatoriai festivalio dalyvius į Varėną kviečia atvykti nuo ketvirtadienio ir muzikinę kelionę pradėti anksčiau.

„Šiemet festivalio vartus atversime diena anksčiau, kviesime visus įsikurti ir pradėti švęsti muzikinę revoliuciją jau liepos 5 dieną, ketvirtadienį. Išskirtinai ketvirtadienio vakarui Varėnos dainų slėnio teritorijoje nuo pat vakaro atidarysime sceną, kurioje pasirodys įvairių žanrų atlikėjai iš Lietuvos. Juk geros muzikos niekuomet nebūna per daug“, - planus atskleidžia renginio organizatoriai.

Skirtingus muzikos žanrus atspindės išskirtinės scenų dekoracijos

Šiais metais festivalio muzikinis spektras bus toks pat spalvingas kaip ir ankstesniais metais. Renginio metu skambės net keturi skirtingi pagrindiniai muzikos žanrai – gyvas ir energingas jungle, industrinis techno, stiprusis ir tamsusis hardcore bei svajingasis psytrance. Kiekvienam šių žanrų išskirtinai bus sukuriamos jį atspindinčios scenų instaliacijos bei dekoracijos, kad kiekvieno renginio lankytojo muzikinė kelionė taptų dar įsimintinesne.

Nors anksčiau vykusiuose festivaliuose muzika skambėdavo 24 valandas per parą, šiais metais organizatoriai rūpinasi ir kokybišku renginio dalyvių poilsiu, kurį užtikrins tylos valandos – rytais kelias valandas skambės tik gamtos ir paukščių muzika, o scenos nurims.

Festivalį užpildys kūrybinės dirbtuvės ir netradicinės virtuvės

Dienomis veiklų festivalyje netrūks – renginio teritorijoje bus galima ne tik įsigyti įvairių neįprastų rankų darbo aksesuarų ar drabužių iš renginyje įsikursiančių prekybininkų, bet ir plėsti savo žinias, dalyvauti įvairiose kūrybinėse dirbtuvėse bei pramogauti.

Smilkalų kvapo ir ramybės fone bus galima pasipuošti kūnus ryškiais neoniniais dažais, o susikaupti ir patikrinti savo kūno bei emocinį stabilumą padės vaikščiojimo lynu veikla. Netgi paprastas pasivaikščiojimas po festivalio teritoriją taps įsimintinas – įvairios meninės instaliacijos puoš Varėnos Dainų slėnio takus bei miškus.

Taip pat renginyje netrūks ir šviečiamosios veiklos – organizacija „Jauna banga“ renginio dalyviams teiks informaciją apie narkotinių medžiagų poveikį žmogaus organizmui bei vykdys konsultacijas su tuo susijusiais klausimais.

„Kasmet festivalius vejasi informacija apie su narkotinėmis medžiagomis sulaikytus žmones. Šiemet bendradarbiaudami su „Jauna banga“ sieksime edukuoti žmonės: suteikti informaciją jaunimui apie įvairias medžiagas, jų poveikį organizmui, kylančias rizikas nusprendus eksperimentuoti“, - pasakoja festivalio organizatoriai.

Pasisemti energijos nenuilstantiems šokiams bei paragauti naujų patiekalų galimybių tikrai netrūks – festivalio teritorijoje bus įkurta atskira virtuvių alėja, kurioje bus galima pasistiprinti blynais, dešrainiais, picomis, vegetariškais ir veganiškais patiekalais, o vėsiais vasaros rytais sušildys ir pažadins karšta kava bei arbata.

Išaugs ir barų skaičius – šiais metais jų festivalyje bus net penki, jie įsikurs šalia renginio scenų, virtuvių alėjoje bei palapinių miestelyje. Taip pat civilizacijos prieskoniu gamtoje taps renginio teritorijoje įrengti dušai, kuriuose bus galima atsigaivinti po karštų vakarėlių.

2018.05.04

Sense more than you expect

 

Užmerk akis ir pamiršk, kur esi. Giliai įkvėpk, dabar jokie kvapai tavęs nedirgina. Sudėk plaštakas užnugaryje ir leisk jas surankinti. Suglausk lūpas ir atpalaiduok žandikaulį. Dabar tu esi laisvas pojūčiams, tavęs niekas nevaržo.

Tačiau ausyse pasigirsta muzika. Ji tokia gyva, kad priverčia tavo koją ritmiškai trypčioti ir pajusti jos formą. Lūpos išsiskiria ir tu jauti jos skonį. Regis, net gali ją užuosti.

Ir tuomet pajunti TAI – juslėmis neapsiribojantį potyrį, prieš kurį žodžiai tampa beverčiais. Jis neturi ribų, formos, skonio, kvapo ir neskleidžia jokių garsų. Tačiau jis tave pakelia virš realybės, sutalpina visą pasaulį į tavo rankas ir išlaisvina sielą.

TAI yra potyris, kuris tave suras betonines džiungles iškeitus į muziką. Muziką, kuri yra daugiau nei garsas. Muziką, kurią gali pajusti visomis savo juslėmis ir dar daugiau. Muziką, kuri skamba Revolution Festival elektronikos džiunglėse.


SENSE MORE THAN YOU EXPECT.

news-img

2018.04.26

Pagrindinių „Revolution Festival“ atlikėjų divizioną papildo dar keturi vardai

Penktus metus vyksiantis elektroninės muzikos festivalis „Revolution Festival“ nesiliauja stebinti ir atskleidžia dar keturis stiprius elektroninės muzikos scenos vardus: Lavery, Under Black Helmet, Mathlovsky ir Foxmind.

„Šiemet festivalyje pasirodys daugiau nei pusšimtis elektroninės muzikos scenoje pripažintų ir atpažįstamų atlikėjų, tarp kurių jau paskelbėme tokius vardus kaip džiunglių karalius General Levy, geriausiu Rusijos regio atlikėju išrinktas Steppa Style, hardcore prodiuseris Detest, Berlyne reziduojantis techno veteranas Blush Response, daugiau nei 25 metus psytrance muziką atliekantis Dj Cubixx bei kiti. Džiaugiamės, galėdami pristatyti dar daugiau elektroninės muzikos scenoje vertinamų vardų, kurie šiemet atvyks į Lietuvą“, - teigia festivalio organizatoriai.

Pozityvia energija festivalyje užkrės old school jungle muzikos atstovas, iš Jungtinės Karalystės kilęs Lavery. Jis yra rengęs pasirodymus kartu su didele dalimi šio žanro Jungtinės Karalystės atlikėjais, tokiais kaip Aries, Dj Hybrid, Kenny Ken. Su savo muzika atlikėjas taip pat yra išmaišęs visą Europą, ją gyvai atlieka ir įvairiose radijo stotyse. Didžiausiuose jungle muzikos apdovanojimuose „We love Jungle“ Jungtinėje Karalystėje praėjusiais metais Lavery buvo išrinktas vienu iš geriausių naujų šio žanro atlikėjų. „Revolution Festival“ lankytojams atlikėjas žada energijos, tamsesnių bei sunkesnių garsų kupiną pasirodymą.

Į techno atlikėjų sąrašo viršūnę šįkart stoja ne tik užsienio atlikėjai. Lietuvis Julius Laurašonis, geriau žinomas kaip Under Black Helmet, 2011-taisiais persikėlęs į Londoną ir įkvėptas vietinės elektroninės muzikos scenos pradėjo techno kūrybą ir šiam žanrui liko ištikimas lig šiol. Pirmasis atlikėjo albumas išleistas vos prieš tris metus, bet jis jau yra vadinamas vienu daugiausiai techno muzikos scenoje pasiekusiu lietuviu. Šią vasarą atlikėjas sugrįžta į gimtinę pasidalinti Berlyne įgyta muzikine patirtimi bei žada parodyti tamsiausias šiuolaikinio techno spalvas.


Itin tamsios bei trankios muzikos į festivalio muzikinį spektrą įneš hardcore muzikos atlikėjas iš Belgijos – Mathlovsky. Šio atlikėjo nuomone, žanrai tik apriboja kūrybines galias, kiekvienas jo kūrinys išsiskiria unikalumu. Nuo pat 2011-tųjų kuriantis Mathlovsky išleido jau 6 albumus bei nesuskaičiuojamą kiekį singlų, populiarių tarp viso pasaulio sunkiosios muzikos mylėtojų. Savo muziką pristatęs įvairiuose renginiuose, meno parodose, muzikos festivaliuose visoje Belgijoje bei Europoje jau šią vasarą Mathlovsky grįžta į Lietuvą.


Prie paslaptimis apipintos, tarp medžių įkurdintos psytrance scenos atlikėjų prisijungia vienas iš goa trance projekto Foxmind įkūrėjų. 2014-siais susibūręs projektas savo muzika jau spėjo pasidalinti daugelyje didžiausių Izraelio miestų bei surinko platų gerbėjų ratą. Į festivalį atvyksiančio vieno iš projekto kūrėjų pagrindinis tikslas yra dalintis savo muzika visame pasaulyje, šis jo pozityvios energijos bei unikalių garsų kupinas pasirodymas Lietuvoje bus pirmas.


2018.04.10

Revolution Festival atskleidžia festivalio vietą ir dalį pagrindinių renginio žvaigždžių

Penktus metus skaičiuojantis elektroninės muzikos festivalis „Revolution Festival“ atverčia ilgą laiką slėptas kortas – festivalio vietą bei dalį renginyje pasirodysiančių užsienio atlikėjų.

„Džiaugiamės galėdami pranešti, kad šiais metais festivalis liko ten, kur vyko ir praėjusiais metais – Varėnos Dainų slėnyje. Ši vieta turi viską, ko gali reikėti festivaliui – ji arti miesto, tačiau dar arčiau gamtos, čia yra ir miškas, ir ežeras. O faktas, kad praėjusiais metais festivalis subūrė vieną didžiausių elektroninės muzikos gerbėjų publiką Lietuvoje įrodo, kad ši vieta tikrai turi magijos“, - sako festivalio organizatoriai.

Festivalis kaip visuomet išsiskiria muzikinio spektro platumu, kuris lankytojus skatina pažinti įvairią muziką bei ja eksperimentuoti. Pagrindiniai keturi renginio muzikos stiliai išlieka Jungle/Reggae, Techno, Hardcore ir Psytrance.

„Revolution Festival“ šaknys – Jungle ir Reggae muzikos stiliai, taigi jiems festivalyje visuomet skiriamas itin didelis dėmesys. Šįkart vienu iš šių džiunglių valdovų taps lietuviams jau puikiai pažįstamas, visuomet energija spinduliuojantis ir vienu pirmųjų Reggae ir Jungle muzikos kūrėjų anglų kalba Rusijoje tituluojamas Steppa Style. Šio atlikėjo patirties dėžutėse sudėti darbai kartu su tokiais atlikėjais kaip DJ Vadim, Dreadsquad, Viktorious, o 2010 metais jis buvo įvertintas kaip geriausias Reggae muzikos atlikėjas Rusijoje. „Revolution Festival“ scenoje Steppa Style žada pavergti kiekvieno Reggae ir Jungle muzikos mylėtojo širdį.Į renginio Techno muzikos atlikėjų sąrašo viršūnę stoja jau beveik dešimtmečio karjeros jubiliejų skaičiuojantis, šiuo metu Berlyne reziduojantis Blush Response. Spausdamas garso, stuktūros ir suvokimo ribas, jis sukuria modernią industrinės muzikos versiją: brutalią, išradingą, nekeičiamą ir visuomet inovatyvią. Net 90 proc. atlikėjo muzikos yra sukuriama rankiniu būdu, be jokio programinio koregavimo. Blush Response pasirodymas Lietuvoje vyks pirmą kartą, taigi tai – unikali galimybė pirmą kartą Lietuvoje išgirsti 100 proc. improvizuotą, iš anksto nesuplanuotą ir atsitiktinumų kupiną Techno muzikos veterano pasirodymą.Sunkiosios muzikos mylėtojų ausis Hardcore garsais lepins vokietis, kurio sceninis vardas išvertus į lietuvių kalbą reiškia „nekęsti“ – Detest. Šio atlikėjo pasirodymai neprognozuojami – kartais jie būna tamsūs tarsi naktis, o kartais – kupini pozityvių vibracijų. Šio atlikėjo muzika skambėjo praktiškai visuose didžiausiuose sunkiosios muzikos bei kituose garsiuose festivaliuose, tokiuose kaip Dominator, Masters of Hardcore, Defqon1, Tomorrowland, Boomtown. Šį atlikėją į priekį veda žvėriškas alkis peržengti ribas, kurių kiti atlikėjai nedrįsta, taigi, jo pasirodymas Revolution Festival bus stiprus bei tikrai išskirtinis.


Visuomet paslaptingumu ir netikėtumais žavintys Psytrance muzikos atlikėjai, „Revolution Festival“ metu taip pat sukels, o kartu ir atskleis nemažai paslapčių. Į šios muzikos atlikėjų sąrašo lyderius stoja po paslaptingu Dj Cubixx pseudonimu grojantis Mattias Sperlich iš Berlyno. Iš pirmo žvilgsnio, kubo forma yra paprasta – šešias sienas turinti trimatė figūra, tačiau kas nutinka tuomet, kai kas nors šioje figūroje įžvelgia neįprastą formą, pavyzdžiui, Rubiko kubiką? Būtent apie tai yra Cubixx muzika – apie paprastas formas, įgaunančias neįprastas prasmes. Šis atlikėjas, kuris muziką kuria nuo pat 1993 metų ir šiandien jau yra puikiai įvaldęs Rubiko kubiko techniką bei gebantis kaskart jį pasukti vis kita kryptimi, su „Revolution Festival“ lankytojais dalinsis savo ilgos muzikinės kelionės vaisiais.


news-img

2018.03.17

Džiunglių valdovas General Levy sugrįžta į Lietuvą: „Jungle is massive“ skambės iš pirmų lūpų

Į Lietuvą atvyksta pasaulinio lygio „urban“ muzikos žvaigždė General Levy – tokiomis naujienomis savo atlikėjų sąrašą pradeda penktus metus skaičiuojantis elektroninės muzikos festivalis „Revolution Festival“.

„Būtent General Levy sugalvotas žodis „booyaka“ yra įsirėžęs kiekvieno jungle muzikos mėgėjo širdyse. Turbūt neįmanoma rasti nė vieno, nežinančio šio atlikėjo dainos „Incredible“, patekusios į svarbiausius pasaulio dainų sąrašus ir naudotos filmuose „Ali G Indahouse“ bei „Seuls Two“. Praėjusių metų iššūkiai tapo didžiuliu stimulu judėti pirmyn –  džiaugiamės galėdami pranešti, kad šiais metais festivalyje lankysis visame pasaulyje puikiai pažįstamas atlikėjas“ “, - pasakoja festivalio organizatoriai.

Nors General Levy Lietuvoje lankėsi tik kartą prieš 7 metus, ilgai pristatinėti jo tikrai nereikia.

Trykštanti energija, charizma ir puikus vokalas – savybės, kurios padėjo General Levy užkariauti milijonus širdžių ir ausų visame pasaulyje. Atlikėjo muzikinis pažinimas ir kelionė prasidėjo Londone, augant tarp Afrikos ir Vakarų Indijos azijiečių bendruomenių. Jos padarė didžiulę įtaką jo muzikiniam skoniui, o būdamas 20-ies jis buvo pastebėtas žinomiausių bei įtakingiausių Jungtinės Karalystės muzikos studijų ir 1991 metais išleido savo pirmąjį albumą „Double Trouble“.

Garsiausias General Levy kūrinys „Incredible“ ne tik užkariavo aukščiausias vietas Jungtinės Karalystės radijo populiariausių dainų sąrašuose, tačiau ir suteikė atlikėjui „Regio legendos“ vardą.

Praėjus net 20 metų po šio kūrinio pasirodymo, jame nuolat kartojama frazė „Jungle is massive“ garsiai skamba visame pasaulyje ir iki dabar yra tapusi savotišku šios muzikos gerbėjų šūkiu.

Jau šią vasarą „Jungle is massive“ skambės ir Lietuvoje iš pirmųjų – General Levy – lūpų. Trykštančia per kraštus energija ir pozityvumu atlikėjas užkrės kiekvieną, esantį šokių aikštelėje.