Grįžti į pagrindinį
favcebook-icon soundcloud-icon youtube-icon

2018 07 06-08

PROGRAMA

Promised stage

Jungle & Drum and Bass

Space/Valhalla stage

Techno / Hardcore

Dream stage

Psytrance

After Time stage

Various styles

Promised stage

Jungle & Drum and Bass

Space/Valhalla stage

Techno / Hardcore

Dream stage

Psytrance

After Time stage

Various styles

Ketvirtadienis
07.05
21:00 - 22:00 GhettoRolls
22:00 - 23:00 Zikas
23:00 - 00:00 RAW
00.00 - 01:00 Positive Fyah
01:00 - 02:00 DJ ST
02:00 - 03:00 Fantas
Penktadienis
07.06
12:00 - 13:00 Famiz
13:00 - 14:30 Moì
14:30 - 15:30 Donor Eddie Case
15:30 - 16:30 Dominykas Barusevičius
16:30 - 17:30 Sillycut
17:30 - 19:00 Drama Goddess
19:00 - 20:00 Play4n4 Live: Jack Krass x Orfeo
20:00 - 21:00 Socle
20:00 - 22:00 LSAR
20:30 - 22:30 psy_aQw
21:00 - 22:00 Squadex
22:00 - 23:00 Jahstina
22:00 - 00:00 Calli
22:30 - 01:30 Dj-Cubixx
23:00 - 00:00 DJ Swix
00:00 - 01:00 General Levy
00:00 - 01:30 Alex Krell
01:00 - 02:30 Baltic Champions
01:30 - 03:00 Under Black Helmet
01:30 - 03:30 X-Trees
02:30 - 03:30 Mean Teeth
03:00 - 04:30 Blush Response
03:30 - 04:30 Teravito
03:30 - 04:30 Dohm LIVE
04:30 - 06:00 Artis & Vizionieriai
04:30 - 06:00 Black Fire
04:30 - 06:00 Aranyo
06:00 - 07:30 Schwartzas
Šeštadienis
07.07
11:00 - 12:00 Anber
12:00 - 13:00 Kerin
13:00 - 14:00 Choice Ted_d
14:00 - 15:00 Gustas Čiuoderis
15:00 - 16:00 Dubinn
16:00 - 17:00 Dubstep Meditations
17:00 - 18:00 Ya Note LIVE
18:00 - 19:00 Eckaff
19:00 - 20:00 QuadGrind
20:00 - 21:00 Vilniaus energija LIVE
20:30 - 22:30 ARThas
21:00 - 22:00 Suldubuldu
22:00 - 23:00 B-Ore
22:00 - 23:00 Kaukas
22:30 - 00:30 Sunflower
23:00 - 00:30 Groove Tribe
23:00 - 00:00 Most Evil
00:30 - 01:30 Steppa Style
00:00 - 01:00 Spray
00:30 - 02:30 SATI
01:30 - 02:30 Lavery
01:00 - 02:00 Mathlovsky LIVE
02:30 - 04:00 Tony Jungle
02:00 - 03:00 Detest
02:30 - 04:30 Edessey
04:00 - 05:30 Jlighta
03:00 - 04:00 M1dlet
04:30 - 06:00 Edvoo
05:30 - 07:00 AK42
04:00 - 05:00 Hi-Tech
05:00 - 06:30 JAH Nation Nitro's
06:00 - 07:30 Atman
Sekmadienis
07.08
07:30 - 08:30 Nelumbos LIVE
07:00 - 08:30 Undisputed
08:30 - 11:30 FoxMind
08:30 - 09:30 GrassHopper
09:30 - 11:30 Yo Soy
11:30 - 13:30 SATI
Promised stage
Space/Valhalla stage
Dream stage
After Time stage
Promised stage

Jungle & Drum and Bass

Ketvirtadienis
07.05
Penktadienis
07.06
20:00 - 21:00 Socle
21:00 - 22:00 Squadex
22:00 - 23:00 Jahstina
23:00 - 00:00 DJ Swix
00:00 - 01:00 General Levy
01:00 - 02:30 Baltic Champions
02:30 - 03:30 Mean Teeth
03:30 - 04:30 Teravito
04:30 - 06:00 Artis & Vizionieriai
Šeštadienis
07.07
20:00 - 21:00 Vilniaus energija LIVE
21:00 - 22:00 Suldubuldu
22:00 - 23:00 B-Ore
23:00 - 00:30 Groove Tribe
00:30 - 01:30 Steppa Style
01:30 - 02:30 Lavery
02:30 - 04:00 Tony Jungle
04:00 - 05:30 Jlighta
05:30 - 07:00 AK42
Sekmadienis
07.08
Space/Valhalla stage

Techno / Hardcore

Ketvirtadienis
07.05
Penktadienis
07.06
20:00 - 22:00 LSAR
22:00 - 00:00 Calli
00:00 - 01:30 Alex Krell
01:30 - 03:00 Under Black Helmet
03:00 - 04:30 Blush Response
04:30 - 06:00 Black Fire
Šeštadienis
07.07
22:00 - 23:00 Kaukas
23:00 - 00:00 Most Evil
00:00 - 01:00 Spray
01:00 - 02:00 Mathlovsky LIVE
02:00 - 03:00 Detest
03:00 - 04:00 M1dlet
04:00 - 05:00 Hi-Tech
05:00 - 06:30 JAH Nation Nitro's
Sekmadienis
07.08
Dream stage

Psytrance

Ketvirtadienis
07.05
Penktadienis
07.06
20:30 - 22:30 psy_aQw
22:30 - 01:30 Dj-Cubixx
01:30 - 03:30 X-Trees
03:30 - 04:30 Dohm LIVE
04:30 - 06:00 Aranyo
06:00 - 07:30 Schwartzas
Šeštadienis
07.07
20:30 - 22:30 ARThas
22:30 - 00:30 Sunflower
00:30 - 02:30 SATI
02:30 - 04:30 Edessey
04:30 - 06:00 Edvoo
06:00 - 07:30 Atman
Sekmadienis
07.08
07:30 - 08:30 Nelumbos LIVE
08:30 - 11:30 FoxMind
After Time stage

Various styles

Ketvirtadienis
07.05
21:00 - 22:00 GhettoRolls
22:00 - 23:00 Zikas
23:00 - 00:00 RAW
00.00 - 01:00 Positive Fyah
01:00 - 02:00 DJ ST
02:00 - 03:00 Fantas
Penktadienis
07.06
12:00 - 13:00 Famiz
13:00 - 14:30 Moì
14:30 - 15:30 Donor Eddie Case
15:30 - 16:30 Dominykas Barusevičius
16:30 - 17:30 Sillycut
17:30 - 19:00 Drama Goddess
19:00 - 20:00 Play4n4 Live: Jack Krass x Orfeo
Šeštadienis
07.07
11:00 - 12:00 Anber
12:00 - 13:00 Kerin
13:00 - 14:00 Choice Ted_d
14:00 - 15:00 Gustas Čiuoderis
15:00 - 16:00 Dubinn
16:00 - 17:00 Dubstep Meditations
17:00 - 18:00 Ya Note LIVE
18:00 - 19:00 Eckaff
19:00 - 20:00 QuadGrind
Sekmadienis
07.08
07:00 - 08:30 Undisputed
08:30 - 09:30 GrassHopper
09:30 - 11:30 Yo Soy
11:30 - 13:30 SATI