GRĮŽTI Į PAGRINDINĮ
facebook-icon soundcloud-icon youtube-icon instagram-icon

liepos 05 – 07

Fog Stage

 Muzika: Techno 

Apjungianti futuristinį bei indrustinį stilius, sukurianti galingą bei trankų Techno skambesį - tai Fog scena, kuri jau pirmąją naktį visus užvaldys chaotiškais Techno garsais. Antrąją naktį Fog stage pakeis Lightning stage su dar stipresniais ir daug energijos reikalaujančiais Hardcore ritmais.
Black Fire

Lietuva

add

Black Fire savo kelionę pradėjo nuo Hardtechno ir Schranz, tačiau stiprios Techno bangos rimo ir atlikėjas ėmė domėtis lengvąja šio muzikinio žanro puse. Kolekcionuodamas plokšteles ir benerdamas į švelnesnes Techno bangas, Black Fire susidomėjo melodingais, tačiau kartais ir labai netikėtais, stipriais bei greitais industrinio techno smūgiais. Nuolat auganti plokštelių kolekcija byloja, jog Black Fire tikrai turės ką papasakoti!

sc

Alex Krell

Lietuva

add

Alex Krell – lietuvių prodiuseris, kuriantis naują tamsaus ir sunkaus Techno bangą, kuris dar 2017-aisiais išleido savo pirmąją plokštelę Gardens of God’s naujoje įrašų studijoje “Sodai”. Šis atlikėjas, įkvėptas Queen, Nirvana bei Led Zeppelin, drebina naktį trankiais ir galingais garsais, juos papildydamas savo paties emocijomis – adrenalinu bei euforija – užplūstančiomis grojant ritmingąjį Techno.

fb sc

Calli

Lietuva

add

Pradėjęs nuo trombono ir pianino, Calli eksperimentavo miksuodamas Hip Hop ir Funk, kol galiausiai susižavėjo kūrybiškumu pasižyminčia Techno muzikine niša. 2011-aisiais vietinė įrašų studija Partyzanai išleido jo kūrinį “Acid from Nowhere”, kuris susilaukė daug susidomėjimo ir palaikymo iš užsienio klausytojų rato. Calli gimtojo miesto – Mažeikių – nafta tikrai prisilietė prie jo kuriamų ritmų, suteikdama muzikai tamsumo bei tąsumo.

fb sc

Introversion

Vokietija

add

Muzikantas iš pašaukimo - Introversion. Tai naujos jaunų elektroninės muzikos atlikėjų kartos atstovas, keičiantis techno sceną ir kuriantis naują atmosferą joje. Pirmoji Introversion muzikinė pažintis buvo su būgnų dūžiais, nuo tada jis pradėjo sukti garsus kartu su jau pamilto instrumento sąskambiais bei 90-ųjų trance muzikos akordais. Šio prodiuserio - atlikėjo kūriniuose slypi istorijos patikrinta Techno muzika ir dar niekam negirdėtos, savo sielos beieškančios, tačiau harmoningos ir į giliausius vandenis nukeliančios ritmikos. Tai patvirtina ir atlikėjo diskografija, kurioje puikuojasi tokie kūriniai kaip Dystopia, Laika ir visai neseniai išleista plokštelė kultinėje muzikos įrašų leidykloje Emerald, kurios įkūrėjas - Techno muzikos vunderkindas Remco Beekwilder.

fb sc

Verschwender

Vokietija

add

Išlaidus, tačiau pats švaistymo procesas čia tiesiog apima didelį garsų kiekį, vokiškai tariant, tai - Verschwender. Ankstyvajame kūrybos etape pasižymėjęs kaip Drum and Bass muzikos asas, vėliau atlikėjas ilgainiui emigravo į Vokietijoje įskiepytą Techno muziką. Detroito įkvėptas, Verschwender pradėjo naują etapą ir ėmė kurti karštus ir intriguojančius 4x4 ritmus, iš kurių neretas tapo hitu. Jo diskografija ir patirtis yra pakankamai plati tam, kad išsklaidytų abejones ir scenoje parodytų “kas čia bosas”. Dar visai neseniai savo bagažą jis papildė šviežia ir tyra Techno muzikos kolekcija vinilo formate, išleista legendinėje muzikos įrašų leidykloje SEELEN, o netrukus išleis dar vieną savo kūrybos deimantą - V.A, pas Remco Beekwilder. Kiekvienas knob’o pasukimas ar naujo muzikinio takelio sukūrimas su milžiniška aistra, įrodo jo meilę darbui. Trumpai tariant - pasaulyje nėra tokio gero vakarėlio, kokį sukuria Verschwender.

fb sc

Parallx

Vokietija

add

Gimęs ir užaugęs industriniame Ruhr mieste, vakarų Vokietijoje bei nuo 2010 – tųjų įsikūręs techno sostinėje Berlyne. Parallx priklauso naujai, greit augančiai ir tobulėjančiai, atlikėjų kartai. EBM, industrinis bei 90-tųjų techno – labiausiai inspiruojantys Parallx kūrybą. Jo kūrybos lūžis įvyko 2017 – aisiais, kai šis Kobosil įrašų studijoje R – Label Group bei Arts išleido pirmuosius įrašus. Groove žurnalo skaitytojai įvertino Parallx muziką ir išrinko jį #3 Newcomer of the Year. Paskutinis kūrinys “Red Clouds” sulaukė didžiulio susidomėjimo. Pastaruosius mėnesius jį grojo tokie atlikėjai kaip Dax J, Norman Nodge ir netgi pats Marcel Dettmann. Unikalus, įvairiapusis garsų tonas, apipintas EBM bei 2000 – tųjų techno prieskoniais bei prisilietimas prie Darkwabe, Synth Pop, Electro, atvėrė Parallx duris į legendinį Berlyno klubą – Berghain bei į kitus garsius Europos renginius. Industriniai, energingi, aštrūs bei išbaigti techno skambesiai laukia jūsų Revolution Festival 2019!

fb sc

Jeuxusse

Lietuva

add

Jeuxusse su muzika savo gyvenimą sieja jau nuo 16-likos. Jo selekcija elektiška - dažniausiai tamsaus atspalvio, techno ribose ne visuomet telpanti muzika, balansuojanti tarp gilaus, aštraus ir industrinio skambesio.

sc