GRĮŽTI Į PAGRINDINĮ
facebook-icon soundcloud-icon youtube-icon instagram-icon

liepos 05 – 07

Lightning Stage

Muzika: Hardcore

Ši scena neturi ribų, tik vieną didžiulę erdvę eksperimentams. Antrąją naktį, keičiant Fog Stage, čia aidės dar stipresni, daug energijos reikalaujantys hardcore ritmai.Spray

Lietuva

add

Spray dažnai apibūdinamas kaip dažų paletė – skirtingų muzikinių atspalvių, įvairių kūrinių ir žanrų galima rasti kiekviename jo sete. Pradėjęs nuo Hip Hop bei žaismingo Ragga Jungle palaipsniui perėjo iki solidaus, aštraus Hardcore. Festivalyje jis stebins jus pačiais tamsiausias muzikiniais niuansais.

sc

Kaukas

Lietuva

add

Kaukas sako, jog DnB - jo sielos atspindys. Jo setuose apstu visko - nuo seksualaus liquid iki tamsių, laužytų Hardcore ritmų. Revolution festival 2019 Kaukas atsiskleis per Dnb, Hardcore/Crossbreed garsų spektrą. Neabejokite, penkiolikos metų patirtis parodys, iš kur kojos dygsta!

sc

M1dlet

Lietuva

add

Vienas perspektyviausių Lietuvos Hardcore prodiuserių, taip pat gerai žinomas už Lietuvos ribų – M1dlet. Headache Rekords bendrakūrėjas, įrašęs ne vieną albumą, išleidęs dešimtis singlų Industrial Assault Records, Bankizz Label, Suck Puck Recordz, Ammo Records, Bankizz bei daugybėje kitų įrašų studijų. Atlikėjo kūriniai pasižymi agresiniu, aukšto tempo, tiesiog bėgti verčiančiu skambesiu.

fb sc

DJ ST

Lietuva

add

Griežtas Drum and Bass bei intensyvus Hardcore – ST stiprieji ginklai. Tai Ammo Komandos narys, skaičiuojantis ne pirmą dešimtmetį Lietuvos undergroundo muzikinėje kultūroje. ST nuolat savotiškai apjungia skirtingus muzikinius stilius, todėl visdar sugeba nustebinti. Pats atlikėjas savo muzikinį moto traktuoja taip: “I love Techno, but in Hardcore I trust”.

Thrasher

Olandija

add

Gimęs Didžiojoje Britanijoje ir užaugęs Roterdame, Gareth de Wijk (Thrasher) yra sėkmingiausios Hardcore/ Drum and Bass/ Breakcore įrašų studijos Pasaulyje - PRSPCT - įkūrėjas ir savininkas. Nuolat pasirodantis kartu su tokiais garsiais atlikėjais kaip Limewax, Lemmy bei Sjarm14, Thrasher užvaldo sceną, perima ją ir priverčia visus klauptis ant kelių maldaujant pratęsti jo pasirodymą. Gareth de Wijk gerai žinomas dėl savo "velniop sistemą" požiūrio, subrandinto paauglystės metais, kai būdamas vos 14-os jis jau įrašinėjo albumus ir drebino pasaulį savo pasirodymais. Kelionės ir muzikinės klajonės jam padėjo suprasti, kad sunkioji elektroninė muzika kaip tik ir yra tai, ko jis ieško, kad galėtų sujungti jo taip mėgstamas Punk ir Hardcore scenas. Thrasher muzikinė karjera ir negalėjimas nusėdėti vietoje leido jam dalintis scena su tokiais legendiniais atlikėjais kaip The Prodigy bei Nine Inch Nails. Prie scenos lyg magnetas traukiantis žmones atlikėjas paverčia juos drebinti žemę po kojomis. Laikykitės, nes jis išpliekia viską, net klausytojo ištvermę.

fb sc

Rob Gee

Amerika

add

Amerikietis Rob GEE yra gerai žinomas kaip “sunkiausias”atlikėjas kada nors grojęs Limelight klube, Niujorke. Šio klubo žydėjimo metais Rob GEE išlaikė įsiutusius lankytojus grodamas įsukančius Dance Techno hitus bei pasirodydamas gyvai su savo grupe. Taip, šis atlikėjas kuria pats. Jo išskirtinis pojūtis roko, metalo, elektronikos bei hip-hop ritmams privedė prie galutinio sprendimo - dalintis su publika viskuo iškart. Kaip jis pats sako, muzikoje nėra jokių ribų. Sensation, Thunderdome, Mysteryland ir Love Parade yra tik keli garsūs renginiai, kuriuose Rob GEE grojo prieš milijonines minias. Jis dalinosi scena su daugybe garsių atlikėjų iš Hatebreed ir Biohazard, Crystal Method, Busta Rhymes, Kurtis Blow, and Afrika Bambaataa. "The Gabber Guru" - štai kaip Rob Gee buvo pramintas po to, kai jo daina "Ecstasy You Got What I Need" jam užtarnavo Geriausio Atlikėjo, Geriausio Prodiuserio bei Geriausios Dainos nominacijas “The Thunder Awards” apdovanojimuose, Olandijoje. Unikalūs, netikėti ir pilni pozityvo ritmai - jo ginklas.

sc

Kurwastyle Project

Čekija

add

Čekas Martin Ritter savo muzikinę karjerą pradėjo dar vaikystėje, kai Playstation žaidimo pagalba, pavadinimu "MTV Music Generator", pirmuosius old-school hardcore akordus atlikėjas kūrė vedinas smalsumo. 2006-aisiais pakeitęs savo muzikinę kryptį pradėjo kurti Speedcore. Taip gimė naujas jo pavadinimas ir judėjimas - Kurwastyle Project. Vėliau jis įkūrė ir savo pogrindinę įrašų kampaniją "Splitterblast Records", kuri specializavosi Extreme Speedcore bei Extratone muzikoje - Sėkmingas pirmasis jo albumas "Das Ist Splitter" atvėrė duris į užsienio scenas. Po muzikinės karjeros pertraukos grįžęs drėbtelėjo su kaupu - atidarė naują įrašų studiją pavadinimu "KyokudoCore Records", kuri buvo dedikuota J-Core muzikai. Greitai tobulėdamas Kurwastyle Project išaugo į Speedcore/Hardcore/Terror mašiną, kuriančią unikalius garsus. Jis dalinosi scena su tokiais atlikėjais kaip SRB, Noisekick, GFB, DJ Hidden, DJ The Producer, Drokz, Brainpain, Divtech, iGoa, TerrorMasta ir kt. Jo albumų pavadinimai "Lost in Society", "Evil Motherfucker?" ar "Fight To Survive" įspėja, šis atlikėjas ne tik drebina sceną, bet ir perveria ausų būgnelius tiems, kurie nedrįsta prisiartinti prie jos!

fb sc

Alyga Soft

Lietuva

add

Lietuvos Hardcore scenoje Alyga Soft pažįstamas dėl jo savito Frenchcore skambesio. Utenoje jis laikomas Hardcore tėvu. Atlikėjas, kuris myli savo gimtąjį miestą, dažniausiai pasirodo Utenos scenoje. Revolution Festival 2019 Alyga Soft žada savo sunkiąją sielos pusę atskleisti per Breakcore, Frenchcore bei Terror muzikinių stilių mišinį. Pasiraitok rankoves, susiveržk batų raištelius ir pasiruošk stipriam smūgiui!

sc

TIKEK

Lietuva

add

TIKEK - Giliai įleidęs savo šaknis į technologijas, nenesiai pradėjo jas skleisti Lietuvos reivo istorijoje kaip atlikėjas. Jo intuicija sako, kad reikia kapoti Hardcore, Terror, Drum&Bass ir Breakcore muziką, o derindamas kartu su laužytais ritmais ir aukštais BPM jis sukuria unikalų tikėjimo skambesį.

sc