GRĮŽTI Į PAGRINDINĮ
facebook-icon soundcloud-icon youtube-icon instagram-icon

liepos 05 – 07

Rain Stage

Muzika: Jungle & Drum and Bass

Čia skamba muzika, kuri įkvėpė sukurti Revolution Festival. Laužyti ritmai ir vokalai, rodos, gimę gyventi džiunglių dvasia ant grojančių būgnų – visa tai rasi čia.

B-Ore

Lietuva

add

B ore – Kauno „Greenhill Sound“ komandos narys bei dvasia, kuris neapsistoja ties vienu muzikiniu žanru. Nors jo kolekcijoje dominuoja laužytų ritmų muzika, didelę dalį užima ir Reggae, DuB, Funk bei House melodijos. 2019-ais metais įkūręs mažų tiražų plokštelių leidyklą Blin Records, B ore puoselėja plokštelių kulturą ir DJ amatą.

sc

Eddie Case

Lietuva

add

Kauno Jungle/Drum&Bass „Greenhill Sound“ judėjimo atstovas – EDDIE CASE. Jo pasirodymams būdingi progresuojantys ritmai, gilios ir tamsios boso linijos ir agresyvūs kick’ai. Jau beveik dešimtmetį aktyviai besisukantis Drum&Bass sferoje, CASE yra ne tik visada pasiruošęs šios muzikos mylėtojams pristatyti naujausius ir aktualiausius skambesius, bet ir visus klausytojus įtraukti į tokią muzikinę kelionę, iš kurios sunku sugrįžti.

fb sc

RAW

Lietuva

add

Vienas iš Bassement Crew įkūrėjų – RAW - jau nuo jaunų dienų domėjosi muzika bei grojo įvairiais instrumentais. Elektroninės muzikos pasaulyje jį labiausiai žavi trankūs Tekno atgarsiai ir melodingi Reggae vokalai. Gerai žinomas Lietuvos vakarėlių scenoje, taip pat dalinosi scena ir su tokiais užsienio atlikėjais kaip Mandidextrous, T-menace, Simply Dread, Nevrotek, Van der Wiese, Kosten, Audiotist, Anticeptik, Dr Looney ir daugeliu kitų. Savo arsenale RAW yra paruošęs naujų ir dar negirdėtų garsų variacijų, kuriomis žada pasidalinti su jumis!

fb

Zikas

Lietuva

add

Zikas – JAH Nation komandos narys, kurio pagrindinis variklis – laužyti ritmai. Dar gilioje vaikystėje nuolat judinęs galūnes pagal Reggae garsus, susipažino su underground‘o kultūra ir atrado save Reggae Jungle / Drum&Bass nišoje. Zikas suprato, jog būtent ši muzika padeda jam išeiti iš gyvenimo rėmų, todėl klausant jo tikrai nebus kada nuobodžiauti!

fb sc

Daddy Freddy

Anglija

add

Jamaikoje augęs, Britanijoje subrendęs - Original daddy Freddy, savo kūryboje pasakojantis apie Rastafari filosofiją. Kartu su UK regio žvaigžde Asher D įrašė albumą „Raggamuffin Hip Hop“, kurio pavadinimas įkvėpė sukurti naują muzikos stilių - Raggamuffin, apjungiantį jamaikietišką regį ir britišką hip hop’ą. Daddy Freddy – labai įvairiapusis: kartais lyriškai nuotaikingas, kartais – agresyviai kapojantis žodžius arba žaismingai pasiutęs, tačiau visada ritmingai beriantis tekstus ir užkuriantis tikrą šokių ugnį minioje. Gyvi pasirodymai scenoje yra vizitinė atlikėjo kortelė. Daddy Freddy netgi pasiekė pasaulio rekordą kaip greičiausiai tekstus sakantis reperis – 346 skiemenys per minutę. Tiesą sakant, šį rekordą jis sumušė keturis kartus ir pakėlė iki fenomenalaus greičio – 598 skiemenų per minutę.

fb yt

Bladerunner

Anglija

add

Žmogaus galimybių išbandymas - Bladerunner dnb. Bėgimas per laužytos muzikos ašmenis, aštrūs ritmai ir viską užbaigiančios boso linijos yra unikali prodiuserio aranžuotė, kurią jis pritaiko prie galvoje skambančių, mylimų Drum and Bass hitų.

fb sc

Ray Keith

Anglija

add

Jis yra atsakymas, jei kas paklaustų ‘Who is the daddy?’ - Ray Keith (OFFICIAL). Didžiojoje Britanijoje itin vertinamas auksinės laužytų ritmų eros atstovas ir viena esminių figūrų ankstyvojoje jungle ir drum and bass scenoje, dar gerai žinomas kaip Renegade, Terrorist, Dark Soldier, Babylon 5, Armageddon,Doctor Wootang bei London's Most Wanted. Šis ikoniškas DJ ir prodiuseris scenos viršūnėje išlieka jau beveik du dešimtmečius. Ray Keith savo patirties bagaže turi 8 albumus, pasaulinių turų ir populiariausių remixų sąrašą, jo įrašų studija „Dread Recordings“ sėkmingai veikia jau daugiau nei 20 metų, o laida „The Dread Podcast“ prestižiniuose jungle apdovanojimuose šiemet pretenduoja tapti geriausia jungle radijo laida.

fb sc

Carasel MC

Anglija

add

Jeigu tai nelyriška, tai nebūtų Carasel MC. Carasel MC, geriausiai žinomas dėl savo stiprios muzikinės energijos ir greito tempo lyrinių tekstų, žengia koja kojon su šiandien geriausiais drum and bass muzikos MC. Pagrindinis Carasel MC sėkmės raktas – universalumas ir gebėjimas valdyti minią. Atlikėjas puikiai jaučia, kada turi būti energingas, o kada – lyriškas, jo pasirodymai tiesiogiai priklauso nuo publikos ir jos reakcijos.

fb sc

DJ Hybrid

Anglija

add

Moderniojo Jungle klasikas - DJ Hybrid. Atlikėjo istoriją lydi įvairovė ir tik jam būdingas unikalus stilius. Per savo karjerą jis yra išbandęs ko ne visus jį dominančius garsus. Viskas pasisuko viena linkme po to, kai DJ Hybrid užsidarė studijoje ir išsprendė dilemą tarp savęs ir muzikos.

fb sc

Selecta J-Man

Anglija

add

NU-SKOOL JUNGLE apaštalas - Selecta J-Man. Nereikėjo nei laukti, kai šis veikėjas tapo pripažintas ko ne visų jungle kultūros lyderių. Nieko keisto, kadangi jo atsidavimas muzikai, jos skleidimui yra nenusakomas. Atlikėjas uoliai atlieka savo pareigą regio ištakų populiarumui: derindamas garsiausius ragga vokalus kartu su Drum and Bass ritmais, sukuria įstabią Ragga Jungle kolekciją.

fb sc

SairaM

Latvija

add

SairaM - latvių kilmės atlikėjas, atsidavęs vinylui. Jo repertuaras aprėpia daugybę muzikinių stilių – nuo Dub bei Dubstep, žaismingų Drum & Bass atgarsių, iki Drumfunk, Raggajunge ir netgi Raggacore/Breakcore. Ilgametis vietinės radijo laidos „Dabsolis“ bei renginių „Riggajungle“ narys, dar gerai žinomas kaip atlikėjas, dažniausiai pasirodantis įvairiuose underground bei meno renginiuose Latvijoje. Nuo 2005 – tųjų iki dabar SairaM teko dalintis scena ne su vienu garsiu atlikėju – Top Cat, D.I.S., Scuba, Occult, Radikal Guru, Remarc, Aries, Osh Kosh, Jacky Murda – ir daugybe kitų, tačiau jo kelionė dar tęsiasi!

fb sc

Audioholic

Estija

add

Audioholic - elektroninės muzikos prodiuseris bei DJ iš Talino, grojantis išskirtinius Drum & Bass kūrinius, nuolat įmaišydamas daugiau spalvų, kurios išsilieja į visas puses, pavirsdamos į ypatingai įdomius ritmus bei melodijas. Audioholic kūriniai buvo išleisti šiose įrašų kompanijose: Offworld Recordings, Nurtured Beatz Recordings, Omni Music taip pat kaip ir jo paties krašte - KLDR (Kelder). Per savo muzikinę karjerą jis pasirodė su ne vienu tarptautinėje scenoje žinomu atlikėju - DJ K, Kalm & Spindall, Alix Perez, Command Strange, Intelligent Manners.

fb sc

Subcure

Estija

add

Subcure – DJ bei prodiuseris iš Estijos, kuris nepraleidžia progos išreikšti savo emocijas per muziką. Harmoninga, gili bei išbaigta melodija – jo sielos atspindys, kurį jis nuolat pateikia savaip. Tamsūs, žemi, kartais laužyti Amen Breaks ritmai – Subcure selekcija. Atlikėjas taip pat priklauso „Džungel“ judėjimui Estijoje bei Bassiõhtu vakarėlių liūtams, kurių dėka Jungle muzika pasiekia giliausius Estijos kampelius. Curent Value, Dark Tantrums, Commodo, Dub Smugglers, Squarewave – tik keletas žymių vardų, kurie dalijosi scena su šiuo estu. Subcure pasirūpins, kad vos apšilus, jūsų kūnai neatšaltų niekada!

fb sc

Reglok

Estija

add

Jungle Community Estijoje vedlys bei globėjas, kuris iš visų jėgų stengiasi išgarsinti Jungle bei Old School UK Rave muzikos stilius savo krašte. Tai – Reglok. Saremų salos gyventojai pažįsta jį kaip nuolat sugrįžtantį į Saaremaa Jam festivalį, kurį Reglok vainikuoja savo “Džungel” pasirodymais undergroundo scenoje. Rego Kauber (Reglok) savo selekcijose puikiai apjungia Jungle, Drum&Bass bei Jungletek garsus. Jo muzikiniai setai kupini gilių, žemų intervalų, neapdirbtų Amen Break tonų, sumaišytų su Ragga muzikiniais niuansais. Šis atlikėjas dalinosi sceną su DJ K, Mandidextrous, Aries, Supa ir netgi vienu Revolution Festival headlinerių – Bladerunner.

fb sc

Baltic Champions

Lietuva

add

Baltijos Čempionai - tai dj ir prodiuserių komanda, kurią sudaro Doctah Jahngle, Tony Jungle, Grasshopper bei Jahnglistti laužytų ritmų bangą vienintelėje ir nepakartojamoje Baltic Champions laidoje, Lietuvos nacionalinio radijo stotyje - LRT Opus. Revoliucinis Baltic Champions pasirodymas ant scenos sukvies visus, kurių širdys plaka karališkaisiais Jungle, Drum&Bass, Breakbeat bei Dub ritmais!

fb sc

Chopstick Dubplate

Didžioji Britanija

add

King Yoof ir Natty Campbell – du Chopstick Dubplate atstovai, kurie stengiasi išlaikyti senąsias jamaikietiško garso kultūros savybes. Šie atlikėjai sužavės jus savo selekcijomis ir Jungle motyvais. King Yoof, Chopstick skambesiui pridėdamas Londono džiunglių atgarsių, peržengia visas įmanomas muzikines ribas. Daugybę kūrinių išleidęs Sub Slayers, šis atlikėjas taip pat bendradarbiavo su Moonshine Records. Jo komandos draugas Natty Campbell gerai žinomas dėl savo „Singjay“ gebėjimų, kuriais suvilioja bet kokią auditoriją ir skleidžia gerų emocijų bangą. Jo kūrinys RTRN II JUNGLE Chase and Status albume užtikrino jam šviesią ir sėkmingą ateitį. King Yoof and Natty Campbell pasiruošę skleisti unikalų Reggae ir Jungle skambesį. Užtikriname – jie turi paruošę nemažai staigmenų!

fb yt sc

Mean Teeth

Lietuva/Estija

add

Mean Teeth - Drum&Bass duetas, susidedantis iš esto prodiuserio Voice bei lietuvio Ophzet. Projektas gimė po kelių sėkmingų šių atlikėjų kolaboracijų 2015-aisiais, kai Bad Taste Recordings bei Santoku išleido kelis jų kūrinius. Nuo tada duetas sėkmingai kūrė ir pasižymėjo geriausiose Drum&Bass įrašų studijose. Jų darbais apsikarstė Cause4Concern Recordings, Lifestyle Music, Kill Tomorrow, Neurofunkgrid bei daugybė kitų. Šiemet Mean Teeth ruošia pačią geriausią muzikinę dozę naujam albumui, kuris įlies jų vardą į Drum&Bass istoriją!

fb sc

Stivs

Didžioji Britanija

add

Tikras undergroundinės scenos gigantas, užaugęs Amenų apsuptyje, Stivs taip pat yra vienas iš Life4Land Sound įkūrėjų. Čia jis reguliariai dirba su pagrindiniais Reggae vokalistais – Daddy Freddy, Murray Man, Demolition Man, Deadly Hunter bei kitais. Kaip vienas iš DSC bass teroistų trejetuko, Stivs kloja visus savo sugebėjimus ant stalo, sukurdamas garso takelius, kupinus Dubstep, Jungle bei Techno motyvų. Tai daugiau nei dešimtmetį reivo scenas kuruojantis atlikėjas, kuris purvinai nedoro Raggae-Jungle, Breakcore bei linksmo Raggatek deriniais iššokdins visus!

sc

E-Coli

Didžioji Britanija

add

E-Coli pirmą kartą scenoje pasižymėjo dar būdamas aštuoniolikos. Pradėjęs nuo didelių vakarėlių organizavimo kaip Jigsore Soundsystem atstovas, jis sudomino savo unikaliais muzikiniais sugebėjimais, todėl jo fanų gretos vis dar auga. Naudodamas nuotrupas iš kitų atlikėjų gyvų pasirodymų ir jiems pridėdamas smarkių elektroninių garsų, E-Coli atskleidė savo, kaip klajoklio, požiūrį į muziką. Šiandien jis aktyviai dalyvauja Amen4Tekno veikloje, kur yra išleidęs nemažą vinylų kolekciją ir jau greitai nustebins savo nauju kūriniu, kurį išleis Kaotik Records. Maža aliuzija į tai, ko iš jo tikėtis, galėtų būti „Balkan Hardtek 2017” miksas, kuriame puikiai atsispindi išskirtinis atlikėjo Hardtek stilius.

fb sc

Teravito

Ispanija

add

Įkvėptas Barselonos undergroundo, Teravito savo muzikinę kelionę pradėjo 2009-aisiais. Šiai dienai jis yra vienas aktyviausių DnB atlikėjų Barselonoje. Jo praktika grojant gitara Thrash Metal grupėje, kartu su begaline trauka Reggae skambesiams, paklojo puikų pamatą Drum&Bass žanrui. Break ir S.P.Y. atlikėjai padarė didžiausią įtaką grojamam Teravito stiliui, kuris yra itin techniško bei energingo charakterio. Nuo to laiko jis spėjo pasirodyti ne tik daugybėje festivalių, klubų bei paradų visoje Europoje, bet ir dalintis scena su tokiais garsiais vardais kaip Revaux, ZeroZero, Deadline, General Levy, Fava, Mota, Kryptomedicand ir daugybe kitų. Jo gebėjimas sudominti žmones, įtraukiant juos į nakties gilumą, neleis jaustis pasiklydusiam!

fb sc

Squadex

Lietuva

add

DJ ir renginių organizatorius, Lietuvos scenoje besisukantis nuo 2005-ųjų. Per ilgesnį nei 10 metų laikotarpį Squadex sukaupė stulbinančią plokštelių kolekciją. Twisted Visions komandos narys, kuris dalinasi savo Liquid Drum&Bass setais, kartais paspjaudo beat box garsų ir išjudina net labiausiai sustagarėjusius klausytojus!

Famiz

Lietuva

add

Famiz - Pozityviomis vibracijomis ir gera nuotaika apsišarvavęs atlikėjas, pradėjęs groti dar 2012-aisiais metai. Atradęs Jungle bei Drum&Bass muzikinius stilius, pamilo laužytus ritmus. Kasmet Revolution festivalyje pasirodantis atlikėjas, savo krupščiai atrinktomis selekcijomis džiugins ir šiemet!

Jahngsta

Lietuva

add

Jahngsta - Springfield Crew Massive komandos narys, šiuo metu gyvenantis Dubline, savo gyvenimą yra paskyręs unikalių laužytų ritmų paieškoms. Šis atlikėjas užburs klausytojus lengvais futuristiniais Drum&Bass/Jungle bei Future Jungle skambesiais.

Mumik

Lietuva

add

MUMIK - Anglijoje gyvenantis ir DJ GYM Music Academy Birmingham studijuojantis atlikėjas, kuris žengia pirmuosius žingsnius muzikos kūrybos procese. Ilgus metus pasišventęs Drum&Bass ritmams, MUMIK pasidalins aistra šiai muzikai su visais sunkiųjų boso linijų mylėtojais.

Kinder Straik

Lietuva

add

Muzikinę veiklą pradėjęs nuo Funk/Soul ir Hip-Hop, Kinder Straik stojo už DJ pulto. Kai kuriems Vilniaus vakarėlių lankytojams jis gali būti žinomas kaip Funk/Soul, Hip-Hop ar net Trap didžėjus, tačiau paskutiniaisiais metais Reggae, Raggamuffin bei Dancehall žanrai tapo jo dėmesio centru.

Tom Bones

Lietuva

add

Tom Bones – atlikėjas, Dj bei prodiuseris, grojęs visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose, festivaliuose bei klubuose kaip Loftas, Opium, Satta bei sulaukė plataus savo kūrybos pripažinimo. Įkvėpimo jis semiasi iš 90-tūjų šokių ir reivo kultūros, apjungdamas skambesius iš Drum and Bass, Jungle, House, UK Garage, Bass ir Techno žanrų.

Eroott

Lietuva

add

Eroott yra vienas iš stipriausių Reggae selektorių Lietuvoje. Savo pozityvios muzikos jėga apdovanojęs gausybę šokio aikštelių, kur pasitelkęs neabejotiną skonį ir turtingą plokštelių kolekciją, suvirpino žemes iki pat gelmių. Šis atlikėjas žada nepamirštamą ir spalvingą Roots, Reggae ir Dub sintezę.

SKE

Lietuva

add

SKE - plokštelių kolekcionierius, DJ ir kultūros aktyvistas, vėlais penktadienio vakarais Start Fm eteryje transliuojantis Experimental bei Bass muziką. Revoliution festivalyje jis ruošiasi pristatyti savo Dubstep Meditacijų programą.

Zh'error

Lietuva

add

Zh’Error - JAH Nation komandos narys - mažiausias, bet stipriausias savo smūgiais. Jo artilerija: Hardcore, Frenchcore, Terror ir Happy Hardcore skambesiai, kuriais jis drąsiai pašaudys šių metų Revolution Festival pagrindinėje scenoje!

Kerin

Lietuva

add

Kerin su muzika koja kojon eina nuo vaikystės. Kadangi ji yra šokių trenerė, su muzika susijęs ne tik hobis, bet ir darbas. Groti pradėjo prieš 3 metus. Pasišventusi Techno muzikai, tačiau negali atsispirti ir Drum&Bass ritmams.

Rakun

Lietuva

add

Rakun - pradžioje eksperimentavusi su įvairia amenų stilistika, jauna atlikėja blaškėsi nuo Reggae-Jungle iki Breakcore, kol galiausiai atrado tai, kas arčiausiai širdies. Tai - atmosferinės džiunglės. Rakun teigia, jog jos gyvenimo revoliuciją sukėlė Jungle, kuo ir sudrebins Revolution festivalį.

sc