GRĮŽTI Į PAGRINDINĮ
facebook-icon soundcloud-icon youtube-icon instagram-icon

liepos 05 – 07

Sun Stage

Muzika: Psytrance

Svajonių scenoje skambant hipnotizuojantiems psytrance garsams išnyksta materialaus pasaulio ribos ir lieka tik užburianti melodija, vedanti į nesibaigiančią naktį.

Nikki S

Anglija/Australija

add

DJ Mag žurnale įvertinta kaip didžiausią įtaką Psy trance scenai daranti atlikėja Didžiojoje Britanijoje - Nikki S. Aiškiai užsitikrinusi savo vietą tarp greičiausiai populiarėjančių atlikėjų, jums tikrai neleis nustygti vietoje! Jos debiutinis albumas, išleistas Alchemy Records įrašų studijoje, apstulbino ne vieną, kai šis pakilo į antrą vietą Beat Port topuose, netgi sulygiavo ją su legendiniais atlikėjais - Sonic Species bei Burn in Noise. Per pastaruosius metus Nikki S turėjo garbę groti su ryškiausiais pasaulyje psichodelikos atlikėjais tokiais kaip Infected Mushroom, Astrix, Liquid Soul, Ace Ventura ir daugybe kitų. Ši mergina neturi ribų ir tuo galėsite įsitikinti patys!

fb sc

Dust

Italija

add

Dust – italų prodiuseris, įžengęs į Psy Trance pasaulį 2008 – aisiais. Žaismingi, ritmiški, lydimi tikslumo garsai, suliejami į naktinę psichodelinę nuotaiką - atlikėjo, kuris mėgsta pasirodyti prieš pat prasidedant giliai nakčiai, stilius. Full on orientuoti garsai nenustos virpinti jūsų kūnų. Psy Trance muzika Dust lydėjo ne tik Europoje, bet ir kituose kontinentuose. Jis taip pat priklauso Looney Moon Records įrašų studijai, kurios filosofija yra apjungti visas muzikines jėgas į inteligentišką, harmoningą ir melodingą garsų visumą. 2012 – aisiais jie išleido pirmąjį, geriausią Dust debiutinį albumą “I don’t like psychedelics”, o po metų sekė antrasis – “My friends love psychedelics”. Be Dust projekto, Andrea Lunghi bendradarbiauja su Obliviant kaip "Loonacy", su Assioma kaip "Foam" bei su Phase kaip "Dustinface" - tai tik praplečia jo galimybių sferą. Žmogus, kuris savo sceninį vardą tiesiogiai sieja su dulkėmis, kylančioms klausytojams bešokant, pasiruošęs pažadinti jus savo psichodeliniais ritmais!

sc

Slide - Loom

Italija

add

Slide ir Loom - Italas, turintis du sceninius vardus bei skirtingus muzikos stilius, atskiriančius du skirtingus projektus: Slide (Dream Project Records) ir Loom (Forestdelic Records). Atlikėjo meilė muzikai prasidėjo dar vaikystėje, kuomet jis pirmą kartą pabandė eksperimentuoti su dainavimu bei būgnais. Vidurinėje mokykloje susidomėjo gitara, vėliau baigė muzikos teoriją “Experience Music” akademijoje. Dar 2013 susipažinęs su Psy Trance muzikos pasauliu per dalyvavimą vakarėliuose, jis pamilo šią muzikos kryptį. Tai suformavo jį kaip asmenybę. Jo amžiaus grupėje surengti turą po Europą, Meksiką ir Braziliją – buvo didžiulis šuolis, padėjęs jam išpopuliarėti dar labiau. Slide ir Loom savo studijoje ne tik kuria Psy Trance, bet ir moko kitus groti gitara. Ši susidvejinusi asmenybė pasiruošusi papurtyti jus savo naujų garsų visuma!

sc

Azrin

Australija

add

Pasaulyje gerai žinomas DJ, prodiuseris, Zenon Records įrašų studijos atstovas, kuris išsiskiria savo nepaprastu tamsumu muzikoje – Azrin. Psichodelinis kaubojus, grojantis zenonesque, išsiveržiantis iš žemės gelmių ir sujungiantis tamsius miško garsus su savo nesibaigiančia energija. Daugybė kontinentų, tarptautinių performansų, radijo laidų bei pasirodymai didžiausiuose Australijos festivaliuose, pavertė šį atlikėją išskirtiniu ir atskyrė nuo masių. Bendri darbai su psichodelikos karaliais tokiais kaip Shpongle, Space Tribe, Ace Ventura, Vini Vici ir begale kitų, pasauliniai pasirodymai bei gerai žinomų Melbourno psichodelinių renginių organizavimas leidžia Azrin išdidžiai nešti Zenon Records vėliavą per visą planetą. Neabejokite – jis tikrai sudrebins žemę ir Revolution Festival!

fb sc

Aioaska

Austrija

add

Aioaska savo muzikinę karjerą pradėjo dar 90-aisiais, vadindamasis DJ Roehrich ir buvo pasinėręs į Indie, Alternative ir Metal muzikos stilius. 98 – aisiais, nutemptas į Psy Trance erdves ir renginius, atlikėjas pajuto nenumaldomą jėgą dviems dalykams: muzikai ir jos kombinacijų kūrybai. Jo pasirodymai žinomiausiuose klubuose Austrijoje, Šveicarijoje, Kroatijoje ir Vengrijoje, pastūmėjo jį kurti savo paties muziką. 2005 – aisiais misija buvo aiški – būti išgirstam taip garsiai, kad priverstų kiekvieną šokti visą naktį. Jo pirmasis gyvas pasirodymas “Oscill 4” padėjo įgyvendinti šį planą bei išleisti debiutinį albumą – “Into the Cosmic Jungle”. Aioaska antrasis albumas “Back on Earth” suveikė priešingai, nei pavadinime, ir nunešė jį į rojų – pakėlė jį į pirmąją vietą Psyshop topuose, kur ir pasiliko daugiau nei šešioms savaitėms. Aioaska – ne tik sceninis vardas, bet ir puikus jo grojamos muzikos apibūdinimas. “Ayahuasca” - senovės Pietų Amerikos narkotikas, tiesiogiai siejamas su sielos gydymu bei gijimu. Nepraleisk progos išsilaižyti žaizdas jo nenutildomų ir galingų garsų apsuptyje!

fb sc

Razzek

Anglija

add

Razzek - ne tik DJ bei prodiuseris, bet ir Alchemy Records įrašų studijos vadovas, Augdamas Goa mieste, hipių-keliautojų šeimoje, klausėsi įvairių žanrų muzikos - nuo klasikos iki sunkaus metalo, todėl muzika tikrai teka jo venomis. Progresyvus, tačiau taip pat agresyvus Psy Trance stilius, ilgi bei harmoningi deriniai sukuria tokią atmosferą, kuri priverčia šokti iki kol įskausta pėdas!

fb sc

Psykinetic

Anglija

add

Dj Psykinetic yra neginčijamai talentingas ir muzikai atsidavęs atlikėjas iš Didžiosios Britanijos. Savo karjerą jis pradėjo Ibizoje, dar 1988-aisiais, kartu su rave kultūros atsiradimu. Daugiau nei 30 metų patirtį turintis atlikėjas, kiekvieną savo setą groja tiesiai iš širdies gilumų, su didele energija, užsidegimu, todėl kaip mat sukuria stiprų ryšį su kiekvienu klausytoju.

fb sc

Edessey

Latvija

add

Edessey arba Edgard Zbucinskis - DJ bei prodiuseris iš Rygos, Latvijos. Ne kartą pasižymėjęs Transcendental Spirit renginiuose, Yaga Gathering (LT) bei Solstitium (EE), viena scena dalinosi su garsiaisiais Mad Maxx & DjAntrix, James West, Buzz, Waio ir daugybe kitų. Pernai sėkmingai užvaldęs Psy sceną Revolution Festival metu, įstrigo į atmintį ne vienam lietuviui reiveriui, todėl tikėtina, jog jo gerbėjų ratas išsiplės dar labiau!

fb sc

DJ Saga

Lietuva

add

Dj Saga savo muzikinį kelią pradėjo 1985 metais ir iki pat 1994 – ųjų grojo juostiniais magnetofonais. Vėliau pradėjo groti vinilais ir organizuoti reivo festivalius, dirbo radijo stotyse, kur skleidė elektroninės šokių muzikos idėją. Nepaisant to, jog daugelis atlikėjų pradėjo groti iš kompaktinių diskų, Dj Saga nepasidavė ir 2010 - aisiais jis iš saugyklos išsitraukė senuosius magnetofonus bei to laikmečio muzikos įrašus. Pakeitus sukimo dirželius ir nupūtus dulkes - magnetofonai veikė. Palaikomas fanatiško techniko ir išradėjo Skato, o vėliau prisijungus vizualizacijų kūrėjui Mario, projektas Reel2Reel įgavo naują vaizdą. Vienintelis toks pasirodymas grojant juostiniais Reel2Reel magnetofonais jūsų laukia šiemet, Revolution Festival 2019!

sc

Secret Vision

Lietuva/Meksika

add

Visuomet trokštantis pažinti giliausias Žemės paslaptis bei ieškantis atsakymų, Secret Vision visą savo gyvenimą mokėsi astrologijos, numerologijos, žolininkystės bei šamanizmo. Savanoriavimas vietinių tautinių mažumų susibūrimuose bei projektuose Peru, Ekvadore, Meksikoje, Gvatemaloje bei Lietuvoje padėjo jam išaugti kaip atlikėjui bei DJ. Po daugybės eksperimentų su psichodeliniu transu, jis apjungė įvairiausias grojimo technikas ir pavertė Psytrance stilių savo ginklu. Secret Vision savo rinktiniais skambesiais nuves jus į atsakymų jūrą.

sc

Dohm vs. Re-Horakhty

Lietuva

add

2006 - aisiais metais Dohm ir Re-Horakhty kartu turėjo Chill Out muzikos projektą, tačiau apsilankę keliuose festivaliuose pamilo ir atmosferiškai stiprius Forest Psy garsus. Kiek vėliau, abu pradejo leisti savo kūrinius 'Forest Freaks”, kurių misija – suburti visus Psytrance muzikos mylėtojus bei kūrėjus ir leisti jiems tobulėti kuriant, įrašinėjant bei dalinantis savo skambesiais. Šie lietuviško Psy virtuozai gerai žinomi ne tik Europoje, bet ir Indijoje, Kanadoje bei Amerikoje. Revolution Festival 2019 pirmą kartą savo grojimų istorijoje jie susijungs gyvam Forest/Darkpsy pasirodymui. Ruoškitės!