Levomekol tepalas. Patarimas 1: Tepalas "Levomekol": indikacijos ir kontraindikacijos

Vaistas turi būti vartojamas kasdien, kol žaizda bus visiškai išvalyta nuo pūlingų nekrotinių pažeidimų. Taip pat pašalina "Levomekol" tepalas spuogai. Tepalas "Levomekol". Galite įterpti tokį turundy ir už sinusito gydymui nosį.

Tepalas "Levosin"

Kas tai yra? Narkotikas "Levomekol" - vienas iš geriausių fondų iš visų žaizdų, nudegimų, svaiginimo ir pan.

nugaros skausmas lomit sustaines

Jis sėkmingai pakeičia Vishnevsky tepalą, gentamiciną ir daugelį kitų panašių priemonių. Išsiaiškinkime, koks yra jo privalumas. Farmakologinės savybės Jei susiduriate su pasirinkimu, ką pirkti ir antiseptinį agentą pirkti, leiskite jam būti Levomekol tepalu.

Review of the wound healing remedy \

Kas tai yra: mažina uždegimą, žudo mikrobus, įskaitant stafilokokus, Escherichia coli, kitus parazitus. Tačiau labai mažai žmonių žino, kokia nauda yra Levomecol vartojant kartu su hemorojais.

Gydymui dėl hemorojus Proktologija nėra labiausiai paplitusi šio vaisto vartojimo sritis, tačiau tepalas vis dar naudojamas ir gana dažnai. Žmonės, kurie kenčia nuo hemorojus, dažnai susiduria su tuo, kad hemorojus pradeda kraujuoti, ir tai rodo, kad jie susiformavo microdamages.

artrozė gydymo taryba vang

Be hemorojus atveju yra labai pavojingas simptomas hemorojus, o ne tik todėl, kad ten yra kraujo netekimo galimybę, ir elementarios Tuštinimasis atneša didžiulę kančią pacientui, bet ir dėl to, kad žaizda gali būti užsikrėtę išmatos, kurie yra žinoma, kad yra nemažai bakterijų.

Tačiau šiuo atveju, ir tai yra naudinga Levomekol, jis gali tarnauti kaip prevencijos uždegimas hemorojus ir levomekol tepalas tiesiojoje žarnoje yra festered.

liaudies receptus iš sąnarių uždegimas

Didelis privalumas tai yra tai, kad šiuo atveju antibiotikas naudojamas vietiniame lygmenyje, tai yra, ji nepatenka levomekol tepalas bendrą apyvartą ir neturi toksinio poveikio organizmui. Taigi, vaisto šalutinis poveikis sumažinamas kelis kartus. Be priešuždegiminių ir antibakterinių savybių, levomecolis taip pat padeda sugadintus audinius regeneruoti. Išleidimo forma ir sudėtis Levomekol gaminamas išorinės paskirties tepalo pavidalu 60, g kiekviename tamsaus stiklo indeliuose, po 1 stiklinę kartoninę dėžutę, po 30, 40, 50 g aliuminio vamzdelius, po vieną vamzdį kartoninėje pakuotėje.

Naudojimo indikacijos

Naudojimo indikacijos Levomekol yra skiriamas žaizdoms gydyti įskaitant tuos, kurie užsikrėtę mišriąja mikroflora žaizdos proceso žaizdoje-nekrozės fazėje. Sprendžiant pagal atsiliepimus apie pacientų, reiškia "Levomekol" gali išlaikyti savo antibakterinių savybių net pūlingų procesų į nekrozinių mases akivaizdoje. Dabartinis atpalaidavimo vaisto forma, Kas yra narkotikas "Levomekol" tepalasnuo to, kas naudojama ir kita informacija apie šį vaistą galite levomekol tepalas vartotojo vadovą, kuris yra pridedamas į kartoninę dėžutę.

Reikia pažymėti, kad toks agentas yra komerciškai prieinamas, kuris yra balta, homogeninės kremas išoriniam naudojimui.

medicinos centrai gydomi sąnarių

Viename grame iš minėtų tepalas yra 7,5 mg chloramfenikolio ir 40 mg metiluracilas. Gavus gydytojo leidimą, galima atlikti gydymą su vaistinio preparato analogais. Be to, dažnai vartojami vaistų analogai, kai pacientai susiduria su alerginėmis reakcijomis į vaisto sudedamąsias dalis arba su individualia netolerancija.

Farmakologinės savybės

Levomekol tepalas turi keletą analogų, kurie gali būti suskirstyti į grupes. Štai kodėl ši priemonė nėra skiriamas nėščioms moterims ir maitinančioms motinoms. Kaip ir antrojo aktyvaus komponento - metiluracilas, ji paleidžia veikti ląstelių, membranų procesai pagerina audinių regeneraciją ir apsaugo nuo suyra.

Štai kodėl nudegimų tepalas "Levomekol" levomekol tepalas atkuria odą, ji yra nustatyta, net tada, kai trečią ir ketvirtą laipsnį žalos. Be to, aktyvus komponentas narkotikų stimuliuoja intensyvus leukocitų gamybą - kraujo ląstelių atliekantys apsaugoti nuo ligų sukėlėjų funkcija.